Informace o Banyan

Vítáme Vás na stránce Banyan na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Banyan, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Banyan, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Banyan.

  • Banyan

Banyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBanyan Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Banyan
Ulice:  Dorfstraße 55
Město:  6580 Sankt Anton am Arlberg
Okres:  Landeck okres
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6422 Kč
254 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanorotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Banyan se nachází v centru obce Sankt Anton am Arlberg, 5 minut chůze od hlavních lanovek, a nabízí pokoje v asijském stylu s balkonem, bezplatné Wi-Fi a wellness centrum s krytým bazénem, ​​2 saunami a parní saunou. V hotelu se každý den podává snídaně formou bufetu a nechybí zde ani bar s krbem a lyžárna. Na vyžádání a za příplatek je k dispozici hotelové kryté parkoviště (podle momentální obsazenosti).


Důležité informace

Při příjezdu je třeba předložit kreditní kartu použitou k provedení rezervace a průkaz totožnosti. Pokud držitel karty nebude přítomen, bude rezervace potvrzena až po doručení e-mailu s podepsaným povolením k autorizaci příslušné částky. Upozorňujeme, že všichni hosté musejí poskytnout kartu k odečtení na bankovním terminálu. Vezměte prosím na vědomí, že parkovací místa jsou k dispozici ve stejných hodinách jako check-in, tedy od 16:00 do 10:00 následujícího dne. Před zaparkováním si prosím na recepci vyzvedněte parkovací lístek a přilepte ho na čelní sklo. Jízdenka musí být viditelná zvenku.

Zajímavosti v okolí

Sankt Anton am Arlberg190 mSankt Anton am Arlberg
Pettneu am Arlberg5 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Galtür20 kmGaltür Alpinarium
Gaschurn25 kmGaschurn wellness
Braz bei Bludenz27 kmBraz bei Bludenz golf
Sibratsgfäll38 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Mellau39 kmMellau lyžování
Haldensee46 kmHaldensee kemp
 
 
facebook g+ twitter