Evropa > Rakousko > Burgenland > Eisenstadt-Land > Breitenbrunn > Turmhof Breitenbrunn

Informace o Turmhof Breitenbrunn

Vítáme Vás na stránce Turmhof Breitenbrunn na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Turmhof Breitenbrunn, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Turmhof Breitenbrunn, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Turmhof Breitenbrunn.

  • Turmhof Breitenbrunn

Turmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - HotelyTurmhof Breitenbrunn Breitenbrunn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Turmhof Breitenbrunn
Ulice:  Kirchengasse 1
Město:  7091 Breitenbrunn
Okres:  Eisenstadt-Land
Kraj:  Burgenland
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1487 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubghrrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Turmhof se nachází v centru Breitenbrunnu v rakouské spolkové zemi Burgenland, 4 km od břehu Neziderského jezera. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Přímo kolem hotelu vede cyklostezka. Ráno si můžete vychutnat snídani formou bohatého bufetu. Do restaurace můžete zajít na sezonní rakouská jídla a regionální vína. Za hezkého počasí se můžete najíst na terase nebo v klidném dvoře. Hosté si mohou na místě půjčit kola a bezplatně parkovat. Ubytování je vzdálené 10 km od nákupního centra Design Outlet Centre Parndorf, kde mohou hosté hotelu Turmhof Breitenbrunn v několika obchodech využít bonusovou kartu opravňující k 10% slevě. Ubytování je dále situované 20 minut autem od historických měst Rust a Eisenstadt, 35 minut autem od vídeňského letiště a 40 minut autem od Bratislavy. Od konce března do konce října je v ceně ubytování zahrnutá karta Neusiedler See Card opravňující k celé řadě výhod a slev po celém regionu. Její držitelé mají v regionu řadu slev a některé služby mohou využívat zcela zdarma.

Zajímavosti v okolí

Breitenbrunn104 mBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen9 kmDonnerskirchen golfové hriště
Bruckneudorf10 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Gramatneusiedl21 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Mörbisch am See22 kmMörbisch am See pláž
Schwechat29 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf29 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Maria Enzersdorf38 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge39 kmBrunn am Gebirge ubytování
Bad Vöslau39 kmBad Vöslau termální lázně
zobrazit vše
Vídeň40 kmVídeň vánoční trhy
Vídeňské Nové Město41 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter