Informace o Hotel Wende

Vítáme Vás na stránce Hotel Wende na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Wende, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Wende, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Wende.

  • Hotel Wende

Hotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - HotelyHotel Wende Neusiedl am See - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Wende
Ulice:  Seestraße 40
Město:  7100 Neusiedl am See
Okres:  Neusiedl am See
Kraj:  Burgenland
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2743 Kč
107 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Wende stojí ve městě Neusiedl am See, 10 minut chůze od centra města a Neziderského jezera. Nabízí krytý bazén, wellness centrum a restauraci. Restaurace Sonnenstube podává pokrmy místní i mezinárodní kuchyně a výběr kvalitních vín. V hotelu je také lounge s krbem a café bar s terasou. V místním wellness centru najdete klasickou i parní saunu, infračervenou kabinu a vířivku. K dispozici je i manikúra, pedikúra, masáže a kadeřnictví. Zázemí hotelu zahrnuje také 8 moderních konferenčních místností. Všechny pokoje v hotelu Wende mají vlastní koupelnu a balkon a jsou vybaveny bezplatným Wi-Fi, minibarem, trezorem a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Vlakové nádraží Neusiedl am See–Bad s přímými spoji do Vídně je od hotelu vzdáleno pouhých 5 minut chůze. Od outletového centra v Parndorfu vás dělí 6 km. Hotel se nachází 30 minut jízdy od vídeňského letiště a 35 minut jízdy od Bratislavy.

Zajímavosti v okolí

Breitenbrunn9 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Bruckneudorf10 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Donnerskirchen16 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mörbisch am See25 kmMörbisch am See pláž
Gramatneusiedl29 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Schwechat36 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf37 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Maria Enzersdorf46 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge46 kmBrunn am Gebirge ubytování
Vídeň47 kmVídeň vánoční trhy
zobrazit vše
Bad Vöslau48 kmBad Vöslau termální lázně
Vídeňské Nové Město49 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter