Informace o Hotel Vöslauerhof

Vítáme Vás na stránce Hotel Vöslauerhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Vöslauerhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Vöslauerhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Vöslauerhof.

  • Hotel Vöslauerhof

Hotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyHotel Vöslauerhof Bad Vöslau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Vöslauerhof
Ulice:  Bahnstraße 19
Město:  2540 Bad Vöslau
Okres:  Baden okres
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1487 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithururonlarzh

Rychlý popis

Vöslauerhof je malý rodinný hotel situovaný v centru tradičního lázeňského města Bad Vöslau, 30 km od Vídně. Nabízí bezplatně zapůjčení jízdních kol a internet a parkování zdarma. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a některé mají balkon. Hosté tu mohou relaxovat na terase na jih a na trávníku k opalování nebo se vydat na pěší výlet do malebného zalesněného okolí. Ve vstupní hale lze bezplatně využívat internetový terminál. Parkování u hotelu je také zdarma. Za příplatek je možné parkovat v garáži. V okolí Hotelu Vöslauerhof se nachází řada restaurací a tradičních vináren. Vlakové nádraží v Bad Vöslau, odkud je přímo spojení do Vídně (30 minut jízdy), je vzdálené 7 minu chůze. Hotel Vöslauerhof. je situovaný jen 2 km od výjezdu na Bad Vöslau z dálnice A2.

Zajímavosti v okolí

Bad Vöslau474 mBad Vöslau termální lázně
Maria Enzersdorf16 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge17 kmBrunn am Gebirge ubytování
Vídeňské Nové Město19 kmWiener Neustadt koně
Maria Lanzendorf21 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Schwechat28 kmSchwechat pevnost
Vídeň30 kmVídeň vánoční trhy
Altlengbach30 kmAltlengbach hotely
Donnerskirchen34 kmDonnerskirchen golfové hriště
zobrazit vše
Breitenbrunn39 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Klosterneuburg39 kmKlosterneuburg basketbal
Mörbisch am See42 kmMörbisch am See pláž
Bruckneudorf44 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Semmering48 kmSemmering cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter