Evropa > Rakousko > Dolní Rakousko > Baden okres > Bad Vöslau > College Garden Hotel

Informace o College Garden Hotel

Vítáme Vás na stránce College Garden Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu College Garden Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt College Garden Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro College Garden Hotel.

  • College Garden Hotel

College Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - HotelyCollege Garden Hotel Bad Vöslau - Pensionhotel - Hotely
Název:  College Garden Hotel
Ulice:  Johann-Strauß-Straße 2
Město:  2540 Bad Vöslau
Okres:  Baden okres
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1707 Kč
67 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithururotrnlarzh

Rychlý popis

College Garden Hotel je obklopen klidným parkem a nachází se v centru obce Bad Vöslau. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a pokoje s balkonem a kabelovým internetem zdarma. College Garden Hotel poskytuje moderní pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou s fénem. College Garden má bistro Courtyard, které podává širokou nabídku nápojů, rakouských a mezinárodních občerstvení a lehkých jídel. Centrum Vídně leží pouhých 35 km odtud a dostanete se do něj vlakem a po dálnici A2.

Zajímavosti v okolí

Bad Vöslau316 mBad Vöslau termální lázně
Maria Enzersdorf16 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge17 kmBrunn am Gebirge ubytování
Vídeňské Nové Město19 kmWiener Neustadt koně
Maria Lanzendorf22 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Gramatneusiedl23 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Schwechat28 kmSchwechat pevnost
Altlengbach30 kmAltlengbach hotely
Vídeň30 kmVídeň vánoční trhy
Donnerskirchen34 kmDonnerskirchen golfové hriště
zobrazit vše
Klosterneuburg39 kmKlosterneuburg basketbal
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Mörbisch am See42 kmMörbisch am See pláž
Bruckneudorf45 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Semmering47 kmSemmering cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter