Informace o Activehotel Bergkönig

Vítáme Vás na stránce Activehotel Bergkönig na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Activehotel Bergkönig, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Activehotel Bergkönig, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Activehotel Bergkönig.

  • Activehotel Bergkönig

Activehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyActivehotel Bergkönig Neustift im Stubaital - Pensionhotel - Hotely
Název:  Activehotel Bergkönig
Ulice:  Schulweg 9
Město:  6167 Neustift im Stubaital
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4039 Kč
156 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgnorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Activehotel Bergkönig se nachází na klidném místě v centru obce Neustift im Stubaital, 18 km od Stubaiského ledovce, a nabízí novou dětskou hernu, hernu se stolním tenisem a v létě také zábavní program pro děti. Activehotel Bergkönig má také wellness centrum s krytým bazénem, panoramatickou bio saunou, finskou saunou, tureckou parní saunou, Kneippovou fontánou a relaxační místností s vodními postelemi. Od prosince 2016 bude v hotelu k dispozici také nový a větší krytý bazén, nekonečný bazén se slanou vodou a panoramatickým výhledem na Stubaiský ledovec, kamenná sauna, různé sprchy, relaxační místnosti a lounge s krbem. V hotelové gurmánské restauraci se podávají vynikající tyrolské speciality a vybraná vína. V zimě můžete jen kousek od hotelu ve Stubaiském údolí lyžovat a jezdit na běžkách. V létě je krásné okolí Activehotelu Bergkönig ideální pro pěší túry a výlety na horských kolech. V letní sezóně si můžete v hotelu zdarma půjčit horská kola, trekingové hole nebo batohy. Elektrická kola jsou k dispozici za příplatek. Od konce května do poloviny října je v ceně průkazka Stubai Super Card opravňující k řadě bezplatných výhod a slev, včetně bezplatného využívání místních lanovek a veřejné dopravy v údolí a do Innsbrucku.

Zajímavosti v okolí

Neustift im Stubaital556 mNeustift im Stubaital
Gschnitz9 kmGschnitz Tribulaun
Mieders9 kmMieders horská dráha
Steinach am Brenner13 kmSteinach am Brenner lyžařské středisko
Götzens14 kmGötzens Innsbruck
Mutters14 kmMutters hotely
Gries am Brenner16 kmGries am Brenner penzion Alpina
Innsbruck19 kmInnsbruck turistika
Tulfes24 kmTulfes lyžování
Seefeld in Tirol26 kmSeefeld in Tirol Rosshütte
zobrazit vše
Volders28 kmVolders PORG gymnázium
Sölden29 kmSölden lyžařská oblast
Tux31 kmTux Gletscher
Leutasch32 kmLeutasch - Leutascher Geisterklamm
Kolsass33 kmKolsass Weer
Finkenberg40 kmFinkenberg Hintertux
Schwaz40 kmSchwaz stříbrný důl
Hinterriss42 kmHinterriss Gasthof Zur Post
Mayrhofen - Juns43 kmMayrhofen Juns
Garmisch-Partenkirchen46 kmGarmisch-Partenkirchen lyžování
Grainau46 kmGrainau Zugspitze
Lermoos46 kmLermoos rodinná dovolená
Maurach49 kmMaurach Achensee
 
 
facebook g+ twitter