Informace o Alpenresidenz Viktoria

Vítáme Vás na stránce Alpenresidenz Viktoria na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Alpenresidenz Viktoria, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Alpenresidenz Viktoria, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Alpenresidenz Viktoria.

  • Alpenresidenz Viktoria

Alpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - HotelyAlpenresidenz Viktoria Neustift im Stubaital - Pensionhotel - Hotely
Název:  Alpenresidenz Viktoria
Ulice:  Moos 5
Město:  6167 Neustift im Stubaital
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3825 Kč
150 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v klidné lokalitě, 5 minut chůze od centra města Neustift im Stubaital. Nabízí bezplatné skibusy, elegantní wellness centrum s bazénem a prostornou zahradu s lehátky. Pro hosty ubytované v pokojích je každé ráno připravená bohatá snídaně formou bufetu a večeře o 4 chodech se salátovým bufetem. Každý týden tu najdete tématický bufet. Stolovat můžete také na slunné terase s výhledem na Alpy. Při pobytu v apartmánu si hosté stravování zajišťují sami. Různé sauny a velké vířivky najdete ve wellness hotelu Viktoria. Objednat si můžete také masáže a kosmetické procedury. Alpenresidenz Viktoria nabízí rustikálně zařízené pokoje se satelitní TV a telefonem. Ve všech je koupelna s toaletními potřebami. Kolem Alpenresidenz vedou běžkařské trasy a za 5 minut dojdete na zastávku skibusů, které vás zavezou k ledovci Stubai a do lyžařského střediska Schlick 2000. Sto metrů od hotelu najdete trasy pro pěší turistiku a pro horská kola. Parkování na místě je zdarma.


Důležité informace

Při check-inu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií. Upozorňujeme, že splnění zvláštních požadavků závisí na momentálních možnostech. Za tyto služby může být účtován příplatek. Upozorňujeme, že při pobytu v apartmánu není k dispozici stravování. Upozorňujeme, že check-in a předání klíčů probíhá na adrese: Moos 5, Neustift, 6167.

Zajímavosti v okolí

Neustift im Stubaital522 mNeustift im Stubaital
Gschnitz9 kmGschnitz Tribulaun
Mieders9 kmMieders horská dráha
Steinach am Brenner13 kmSteinach am Brenner lyžařské středisko
Mutters14 kmMutters hotely
Götzens14 kmGötzens Innsbruck
Gries am Brenner16 kmGries am Brenner penzion Alpina
Innsbruck19 kmInnsbruck turistika
Tulfes24 kmTulfes lyžování
Seefeld in Tirol27 kmSeefeld in Tirol Rosshütte
zobrazit vše
Volders28 kmVolders PORG gymnázium
Sölden29 kmSölden lyžařská oblast
Tux31 kmTux Gletscher
Leutasch32 kmLeutasch - Leutascher Geisterklamm
Kolsass33 kmKolsass Weer
Finkenberg40 kmFinkenberg Hintertux
Schwaz40 kmSchwaz stříbrný důl
Hinterriss42 kmHinterriss Gasthof Zur Post
Mayrhofen - Juns43 kmMayrhofen Juns
Garmisch-Partenkirchen46 kmGarmisch-Partenkirchen lyžování
Grainau46 kmGrainau Zugspitze
Lermoos47 kmLermoos rodinná dovolená
Maurach49 kmMaurach Achensee
 
 
facebook g+ twitter