Evropa > Rakousko > Štýrsko > Murau okres > Murau > JUFA Hotel Murau

Informace o JUFA Hotel Murau

Vítáme Vás na stránce JUFA Hotel Murau na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu JUFA Hotel Murau, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt JUFA Hotel Murau, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro JUFA Hotel Murau.

  • JUFA Hotel Murau

JUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Murau Murau - Pensionhotel - Hotely
Název:  JUFA Hotel Murau
Ulice:  St. Leonhardplatz 3/4/5
Město:  8850 Murau
Okres:  Murau okres
Kraj:  Štýrsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1474 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfrithurudaslhrrotrnlzh

Rychlý popis

JUFA Hotel Murau se nachází na poklidném místě v malebném hornoštýrském městečku Murau, pouhých 5 minut chůze od centra města, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Hotel poskytuje ubytování v prostorných pokojích a jeho součástí jsou také útulné lounge, kavárna, lezecká stěna, dětská herna, lyžárna se sušákem na lyžařské boty, stolní tenis, stolní fotbal, velká sauna, čítárna, relaxační místnost i veřejné kino. Venku je louka a gril. JUFA Hotel Murau má idylické okolí (včetně známého lyžařského a snowboardového střediska Kreischberg, lyžařského areálu Frauenalm a přírodní rezervace Grebenzen), ve kterém se lze věnovat celé řadě sportovních a rekreačních aktivit.


Důležité informace

Plánujete-li svůj příjezd mimo provozní dobu recepce, informujte o tom hotel předem. Klíče si pak budete moci vyzvednout v trezoru. Upozorňujeme, že na rezervace 3 a více pokojů nebo pro 6 a více osob se mohou vztahovat odlišné podmínky a další dodatky.

Zajímavosti v okolí

Murau446 mMurau Kreischberg
Feldkirchen v Korutanech43 kmFeldkirchen in Kärnten
Rennweg am Katschberg44 kmRennweg am Katschberg barokní oltář
Bad Kleinkirchheim44 kmBad Kleinkirchheim lázně
Stainach48 kmStainach Irdning
Trieben49 kmTrieben Triebener Tauern
 
 
facebook g+ twitter