Evropa > Rakousko > Štýrsko > Murau okres > Murau > Hotel Rosenhof Murau

Informace o Hotel Rosenhof Murau

Vítáme Vás na stránce Hotel Rosenhof Murau na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Rosenhof Murau, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Rosenhof Murau, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Rosenhof Murau.

  • Hotel Rosenhof Murau

Hotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - HotelyHotel Rosenhof Murau Murau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Rosenhof Murau
Ulice:  Roseggerstraße 9
Město:  8850 Murau
Okres:  Murau okres
Kraj:  Štýrsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1631 Kč
63 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithurufislrotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází na klidném místě v Murau. Nabízí wellness centrum s venkovní saunou, velkou zahradu a tradiční rakouskou restauraci. Přímo u hotelu stojí zastávka skibusu. Hotel Ferner’s Rosenhof má prostorné pokoje a apartmá ve venkovském stylu s TV s plochou obrazovkou, posezením a malebným výhledem do krajiny. Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech prostorách. V hotelu Rosenhof mohou hosté relaxovat ve wellness centru s infračervenou kabinou, bylinnou parní saunou a tropickými dešťovými sprchami. Na zahradě s hezkou zimní zahradou naleznete lehátka. V restauraci hotelu Ferner’s Rosenhof se pro přípravu pokrmů používají čerstvé regionální produkty. Jídelna má elegantní dřevěný interiér. Hotel Rosenhof je vzdálený 5 minut jízdy od lyžařského regionu Kreischberg. V hotelu Rosenhof si můžete zdarma půjčit jízdní kola. V okolí si můžete také zahrát golf nebo se věnovat turistice.


Důležité informace

Pokud cestujete s dětmi, informujte prosím ubytování předem o jejich počtu a věku.

Zajímavosti v okolí

Murau275 mMurau Kreischberg
Rennweg am Katschberg44 kmRennweg am Katschberg barokní oltář
Feldkirchen v Korutanech44 kmFeldkirchen in Kärnten
Bad Kleinkirchheim45 kmBad Kleinkirchheim lázně
Stainach47 kmStainach Irdning
Trieben48 kmTrieben Triebener Tauern
 
 
facebook g+ twitter