Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Steyr Land > Štýr > Hotel & Restaurant Christkindlwirt

Informace o Hotel & Restaurant Christkindlwirt

Vítáme Vás na stránce Hotel & Restaurant Christkindlwirt na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel & Restaurant Christkindlwirt, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel & Restaurant Christkindlwirt, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel & Restaurant Christkindlwirt.

  • Hotel & Restaurant Christkindlwirt

Hotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - HotelyHotel & Restaurant Christkindlwirt Štýr - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel & Restaurant Christkindlwirt
Ulice:  Christkindlweg 6
Město:  4400 Steyr
Okres:  Steyr Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1101 Kč
41 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithuruslrotrnlarzh

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový Hotel & Restaurant Christkindlwirt je oázou pohody ve slavném poutním městě Christkindl v Horním Rakousku, hned za barokním kostelem. Hotel stojí uprostřed zelených polí a lesů, přitom však pouhé 4 minuty jízdy od romantického města Steyr. Nabízí velice světlé a komfortní pokoje se světlým dřevem, teplými barvami a fantastickým výhledem přímo z postelí. Restaurace podává už po 4 generace s láskou připravená krajová jídla a rakouská vína. Bohatá snídaně formou bufetu je k dispozici až do 10:00 hod. Unikátní "Vital-Felsen-Oase" z přírodního kamene nabízí saunu, parní lázeň, systém nejrůznějších sprch a relaxační prostor. Zařízení můžete využívat zdarma. Koupací pláště a boty jsou k dispozici v recepci za poplatek; skládá se rovněž kauce. Mezi další skvělou nabídkou hotelu jmenujme ještě alespoň terasu obrácenu na jih ve výšce 25 metrů a Andělskou skálu, která je nasvícena světly v duhových barvách. Hotel Christkindlwirt vás přivítá nápojem v útulném hotelovém baru a rozloučí se s vámi malým dárkem. Ovocný koš je k dispozici v recepci.

Zajímavosti v okolí

Štýr3 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Ansfelden21 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Grossraming21 kmGrossraming Lehnerhof
Sattledt26 kmSattledt ubytování
Weyer Markt29 kmWeyer Markt Rakousko
Wels30 kmWels výstava psů
Linec31 kmLinz kempování
Bad Kreuzen41 kmBad Kreuzen Burg
 
 
facebook g+ twitter