Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Steyr Land > Štýr > Landhotel Mader

Informace o Landhotel Mader

Vítáme Vás na stránce Landhotel Mader na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Landhotel Mader, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Landhotel Mader, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Landhotel Mader.

  • Landhotel Mader

Landhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - HotelyLandhotel Mader Štýr - Pensionhotel - Hotely
Název:  Landhotel Mader
Ulice:  Stadtplatz 36
Město:  4400 Steyr
Okres:  Steyr Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2148 Kč
79 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvruslrotrnlarzhja

Rychlý popis

Rodinný hotel Mader se nachází přímo na historickém náměstí v centru Steyru. Nabízí zrekonstruované pokoje s výhledem na historické centrum. Každý den se podává bohatá snídaně formou bufetu. Restaurace má dvůr a vinný bar. Podává tradiční jídla rakouské kuchyně. Hotel Mader je situovaný v renesanční budově z 16. století, která slouží jako penzion od roku 1694.

Zajímavosti v okolí

Štýr2 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Grossraming20 kmGrossraming Lehnerhof
Ansfelden22 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Weyer Markt28 kmWeyer Markt Rakousko
Sattledt28 kmSattledt ubytování
Linec32 kmLinz kempování
Wels32 kmWels výstava psů
Bad Kreuzen39 kmBad Kreuzen Burg
 
 
facebook g+ twitter