Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Steyr Land > Štýr > Stadthotel Styria

Informace o Stadthotel Styria

Vítáme Vás na stránce Stadthotel Styria na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Stadthotel Styria, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Stadthotel Styria, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Stadthotel Styria.

  • Stadthotel Styria

Stadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - HotelyStadthotel Styria Štýr - Pensionhotel - Hotely
Název:  Stadthotel Styria
Ulice:  Stadtplatz 40-42
Město:  4400 Steyr
Okres:  Steyr Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1618 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Stadthotel Styria sídlí v historické budově v centru starého města Steyr. Najdete v něm kombinaci nejmodernějšího komfortu s kouzelným přídechem 400leté bohaté historie. Najdete zde útulné stylové pokoje s výhledem na centrum města, finskou saunu a tureckou parní lázeň. V hotelové pasáži sídlí kavárna, koktejlový bar a 2 restaurace, z nichž jedna podává kuchyni Tex-Mex. V letních měsících si můžete užít jedinečnou atmosféru venkovních kaváren před hotelem Styria. Všechny památky Steyru, stejně jako vlakové nádraží jsou odsud jen několik minut pěšky.


Důležité informace

Informujte prosím Stadthotel Styria o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Štýr2 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Grossraming20 kmGrossraming Lehnerhof
Ansfelden22 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Weyer Markt28 kmWeyer Markt Rakousko
Sattledt28 kmSattledt ubytování
Linec32 kmLinz kempování
Wels32 kmWels výstava psů
Bad Kreuzen39 kmBad Kreuzen Burg
 
 
facebook g+ twitter