Informace o Hotel Walkner

Vítáme Vás na stránce Hotel Walkner na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Walkner, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Walkner, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Walkner.

  • Hotel Walkner

Hotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - HotelyHotel Walkner Seeham - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Walkner
Ulice:  Eisenharting 4
Město:  5164 Seeham
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1476 Kč
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrubgtrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel Walkner se nachází v malebné jezerní krajině severně od Salcburku, jen kousek od břehu jezera Obertrum. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkoviště zdarma. Pokoje v tomto rodinném hotelu mají výhled na jezero nebo na hory. Hosté mohou využít terasu s výhledem na jezero a vyhřívaný venkovní bazén (otevřený od května do října) s velkým trávníkem na opalování. Restaurace s výhledem na jezero nabízí pokrmy místní a mezinárodní kuchyně, ale také ryby, těstoviny a sýrové speciality. Pro děti je v hotelu Walkner k dispozici hřiště a hrací koutek. Mezi rekreační aktivity v hotelu Walkner patří volejbal, badminton, stolní tenis, stolní fotbal a cyklistika. Hosté mají k dispozici hotelová jízdní kola. Do města Oberndorf, kde se nachází kaple Stille Nacht (zde prvně zazněla slavná vánoční píseň Tichá noc) a muzeum Tiché noci, Stille Nacht, dojedete asi za 15 minut. Hotel se nachází pouze 20 km od Salcburku. Autobus do Salcburku jezdí každou hodinu a zastávka je jen 300 metrů od hotelu Walkner.

Zajímavosti v okolí

Hallwang14 kmHallwang u Salcburku
Salzburg19 kmSalzburg Mozart
Wals22 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Mondsee25 kmMondsee ubytování
Anif25 kmAnif Friesacher Hotel
Grödig27 kmGrödig Salzburg
Sankt Gilgen32 kmSankt Gilgen ubytování
Bad Reichenhall33 kmBad Reichenhall sůl
Hallein33 kmHallein solné doly
Nussdorf am Attersee36 kmNussdorf am Attersee
zobrazit vše
Sankt Wolfgang im Salzkammergut39 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Ried im Innkreis41 kmRied im Innkreis
Schönau am Königssee43 kmSchönau Königssee
Golling an der Salzach43 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Ramsau bei Berchtesgaden43 kmRamsau lyžování
Vöcklabruck45 kmVöcklabruck nákupní centrum
Unken45 kmUnken lyžařský areál
Bad Füssing46 kmBad Füssing termální lázně
 
 
facebook g+ twitter