Informace o Ibis Vienna Airport

Vítáme Vás na stránce Ibis Vienna Airport na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Ibis Vienna Airport, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Ibis Vienna Airport, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Ibis Vienna Airport.

  • Ibis Vienna Airport

Ibis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - HotelyIbis Vienna Airport Schwechat - Pensionhotel - Hotely
Název:  Ibis Vienna Airport
Ulice:  Raststation S1
Město:  2320 Schwechat
Okres:  Vídeň okolí
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1407 Kč
55 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgslhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Ibis Vienna Airport se nachází u dálnice S1, 10 minut jízdy od vídeňského letiště. Nabízí neplacené parkování a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Za poplatek je k dispozici obousměrná doprava na letiště. Vienna Airport Hotel Ibis je propojený s restaurací Marché, barem, rychlým občerstvením Burger King, čerpací stanicí OMV a nepřetržitě otevřeným obchodem. Na místě najdete golfový driving range. K dispozici je golfové vybavení a služby trenéra. Moderní, prakticky zařízené pokoje mají odhlučněná okna a individuálně nastavitelnou klimatizaci. Snídaně se podává od 6:00 do 11:00 a využít můžete i snídani brzy ráno od 4:00 do 6:00. Centrum Vídně je vzdálené 20 km.


Důležité informace

Ve směru z Vídně a letiště jeďte po dálnici S1 ve směru Graz/ Linz/Salzburg. Po výjezdu Rennersdorf sledujte značku "Raststation Marché". Ve směru z Grazu a Salzburgu jeďte po dálnici S1 ve směru letiště. Po výjezdu Leopoldsdorf sledujte značku "Raststation Marché". Upozornění: transfer z letiště a zpět je k dispozici za poplatek.

Zajímavosti v okolí

Maria Lanzendorf4 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Schwechat4 kmSchwechat pevnost
Vídeň11 kmVídeň vánoční trhy
Gramatneusiedl12 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Brunn am Gebirge12 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf12 kmMaria Enzersdorf ubytování
Klosterneuburg23 kmKlosterneuburg basketbal
Bad Vöslau25 kmBad Vöslau termální lázně
Bruckneudorf30 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Breitenbrunn30 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
zobrazit vše
Donnerskirchen30 kmDonnerskirchen golfové hriště
Altlengbach39 kmAltlengbach hotely
Vídeňské Nové Město39 kmWiener Neustadt koně
Mörbisch am See45 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter