Informace o Hotel Kerschbaumer

Vítáme Vás na stránce Hotel Kerschbaumer na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Kerschbaumer, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Kerschbaumer, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Kerschbaumer.

  • Hotel Kerschbaumer

Hotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - HotelyHotel Kerschbaumer Sankt Valentin - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Kerschbaumer
Ulice:  Westbahnstraße 24
Město:  4300 Sankt Valentin
Okres:  Amstetten
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1254 Kč
48 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurubgnorotrnlarzh

Rychlý popis

Tento stylový a okouzlující hotel se těší centrální poloze v regionu Linz nedaleko železniční stanice a centra města a nabízí bohaté zázemí. Součástí jeho nabídky je romantická květinová zahrada a vkusně zařízené pokoje vytvářející oázu klidu, do které mohou hosté uniknout před každodenním shonem. Hotelová restaurace je proslulá vynikající kuchyní a širokou nabídkou rakouských i zahraničních vín. K dispozici je také kavárna a koktejlový bar.

Zajímavosti v okolí

Štýr17 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Ansfelden18 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Linec23 kmLinz kempování
Bad Kreuzen24 kmBad Kreuzen Burg
Grossraming33 kmGrossraming Lehnerhof
Freistadt37 kmFreistadt obchody
Wels37 kmWels výstava psů
Sattledt37 kmSattledt ubytování
Weyer Markt38 kmWeyer Markt Rakousko
Persenbeug42 kmPersenbeug Gottsdorf
zobrazit vše
Bad Leonfelden43 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
 
 
facebook g+ twitter