Informace o Hotel Blumauer

Vítáme Vás na stránce Hotel Blumauer na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Blumauer, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Blumauer, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Blumauer.

  • Hotel Blumauer

Hotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - HotelyHotel Blumauer Rainbach im Mühlkreis - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Blumauer
Ulice:  Marktplatz 8
Město:  4261 Rainbach im Mühlkreis
Okres:  Freistadt okres
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1658 Kč
61 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresitrunonlarzh

Rychlý popis

Hotel Blumauer je situován v poklidné obci Rainbach im Mühlkreis, pouhých 6 km od Freistadtu, a nabízí stylové pokoje s bezplatným Wi-Fi a rakouskou kuchyni. Blumauer Hotel poskytuje prostorné a moderně zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou, trezorem a koupelnou s vanou a sprchou. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. V restauraci hotelu Blumauer s venkovní terasou si můžete vychutnat regionální speciality. Na místě je také bowling, sauna a lyžárna. Blumauer Hotel se nachází 100 metrů od koňské jízdárny. V okruhu 5 minut chůze najdete pekařství, supermarket, tenisové kurty, běžkařské tratě a jezero, ve kterém se dá koupat. Historický Český Krumlov je vzdálen 40 km.


Důležité informace

Žádáme hosty, kteří chtějí přijet ve čtvrtek, aby hotel předem kontaktovali kvůli domluvě přihlášení do hotelu. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Freistadt7 kmFreistadt obchody
Rožmberk nad Vltavou14 kmHrad Rožmberk
Bad Leonfelden15 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Lipno nad Vltavou21 kmSkiareál Lipno
Frymburk26 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Český Krumlov29 kmJezdecký klub Slupenec
Český Krumlov31 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov31 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Linec32 kmLinz kempování
Nové Hrady34 kmStátní hrad Nové Hrady
zobrazit vše
Zlatá Koruna34 kmKlášter Zlatá Koruna
Bad Kreuzen41 kmBad Kreuzen Burg
Ansfelden42 kmAnsfelden Stockinger Hotel
České Budějovice47 kmHvězdárna a Planetárium
České Budějovice47 kmVýstaviště České Budějovice
 
 
facebook g+ twitter