Informace o Hotel Karl-Wirt

Vítáme Vás na stránce Hotel Karl-Wirt na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Karl-Wirt, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Karl-Wirt, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Karl-Wirt.

  • Hotel Karl-Wirt

Hotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Karl-Wirt Perchtoldsdorf - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Karl-Wirt
Ulice:  Ketzergasse 155
Město:  2380 Perchtoldsdorf
Okres:  Mödling okres
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1794 Kč
70 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgslrotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento nově otevřený 4hvězdičkový hotel se nachází v centru Pechtoldsdorfu, jen kousek od Vídně. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné parkoviště. Hotel Karl-Wirt poskytuje moderní pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, trezorem velikosti laptopu a koupelnou s fénem. Na každém patře je automat na nápoje. Všechny pokoje jsou přístupné výtahem z garáže. V restauraci Karl-Wirt se podávají klasická jídla rakouské kuchyně. Na terase si rovněž můžete vychutnat každodenní velkou snídani formou bufetu. Hosté mohou využít slevu na vstupné do nedalekého moderního fitness centra. Kousek odtud najdete i běžecké a cyklistické stezky. Lze využívat podzemní parkoviště. Ubytování je vzdálené 15 minut autem od vídeňského letiště, jen 2 km od dálnic A2, A21 a S1 a 15 minut pěšky od stanice metra Siebenhirten (trasa U6), odkud se přímo dostanete do centra Vídně. Za pár minut od hotelu dorazíte i do největšího rakouského nákupního centra SCS a k průmyslovým centrům N Süd a Wien 23.


Důležité informace

Upozorňujeme, že pokud přijedete mimo provozní dobu recepce, bude klíč k vyzvednutí v check-inovém automatu (je nutné zadat číslo rezervace).

Zajímavosti v okolí

Brunn am Gebirge3 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf4 kmMaria Enzersdorf ubytování
Maria Lanzendorf10 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Vídeň11 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat14 kmSchwechat pevnost
Gramatneusiedl19 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau20 kmBad Vöslau termální lázně
Klosterneuburg20 kmKlosterneuburg basketbal
Altlengbach28 kmAltlengbach hotely
Vídeňské Nové Město37 kmWiener Neustadt koně
zobrazit vše
Donnerskirchen37 kmDonnerskirchen golfové hriště
Breitenbrunn39 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Bruckneudorf40 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Herzogenburg49 kmHerzogenburg varhany
Mörbisch am See50 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter