Evropa > Rakousko > Tyrolsko > Innsbruck Land > Mieders > Hotel Bergkranz

Informace o Hotel Bergkranz

Vítáme Vás na stránce Hotel Bergkranz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bergkranz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bergkranz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bergkranz.

  • Hotel Bergkranz

Hotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - HotelyHotel Bergkranz Mieders - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bergkranz
Ulice:  Egerdach 2
Město:  6142 Mieders
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1514 Kč
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefritrunlzh

Rychlý popis

Tento rodinný hotel nabízí jedinečnou polohu nad malebnou vesničkou Mieders v údolí Stubai, pouhých 5 minut chůze od centra obce. Hosté mohou relaxovat v sauně, parní sauně nebo na sluneční terase. Hotel Bergkranz poskytuje prostorné pokoje zařízené v alpském stylu. Mají balkon s výhledem na hory, satelitní TV, posezení a koupelnu. Restaurace podává klasickou rakouskou kuchyni, nabídku vegetariánských jídel a domácí pečivo. V zimě můžete zdarma využít hotelový skibus do lyžařských středisek Hochserles a Schlick 2000. V létě Hotel Bergkranz půjčuje hostům horská kola zdarma. Profesionální péče o děti je v letních měsících k dispozici zdarma. Od 26. května do 9. října je v ceně ubytování zahrnutá karta Stubai Super Card. Její držitelé mohou využívat výhody a slevy v oblasti včetně bezplatného využití lanovek a autobusů.

Zajímavosti v okolí

Mieders245 mMieders horská dráha
Mutters7 kmMutters hotely
Neustift im Stubaital10 kmNeustift im Stubaital
Götzens10 kmGötzens Innsbruck
Steinach am Brenner12 kmSteinach am Brenner lyžařské středisko
Innsbruck12 kmInnsbruck turistika
Gschnitz15 kmGschnitz Tribulaun
Tulfes15 kmTulfes lyžování
Gries am Brenner17 kmGries am Brenner penzion Alpina
Volders19 kmVolders PORG gymnázium
zobrazit vše
Seefeld in Tirol24 kmSeefeld in Tirol Rosshütte
Kolsass24 kmKolsass Weer
Tux25 kmTux Gletscher
Leutasch29 kmLeutasch - Leutascher Geisterklamm
Schwaz32 kmSchwaz stříbrný důl
Finkenberg34 kmFinkenberg Hintertux
Hinterriss35 kmHinterriss Gasthof Zur Post
Mayrhofen - Juns37 kmMayrhofen Juns
Sölden37 kmSölden lyžařská oblast
Maurach40 kmMaurach Achensee
Garmisch-Partenkirchen43 kmGarmisch-Partenkirchen lyžování
Grainau44 kmGrainau Zugspitze
Lermoos47 kmLermoos rodinná dovolená
 
 
facebook g+ twitter