Informace o Spa Hotel Bründl

Vítáme Vás na stránce Spa Hotel Bründl na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Spa Hotel Bründl, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Spa Hotel Bründl, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Spa Hotel Bründl.

  • Spa Hotel Bründl

Spa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Bründl Bad Leonfelden - Pensionhotel - Hotely
Název:  Spa Hotel Bründl
Ulice:  Badweg 1
Město:  4190 Bad Leonfelden
Okres:  Urfahr Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2561 Kč
97 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithurubgrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Spa Bründl, který se nachází v klínu lesů a stromů v jedinečné krajině oblasti Mühlviertel, vás přivítá moderní architekturou, stylovým designem a nejmodernějšími lázeňskými procedurami pro tělo, mysl a duši. Hotel Spa Bründl, který stojí na okraji města Bad Leonfelden, nabízí klidné prostředí s krásně čerstvým vzduchem a přírodou všude kolem. Je ideálním místem pro strávení mimořádného pobytu, ať už sem přijedete jako rekonvalescent nebo na dovolenou za dobrou pohodou nebo za přírodou a cvičením, či jako účastník nějakého semináře. Nabízíme řadu profesionálních procedur pro vaši pohodu a zdraví podle tradice Sebastiana Kneippa, které se vyznačují vysokou kvalitou, flexibilitou a individualitou.


Důležité informace

Upozorňujeme, že wellness centrum a sauna jsou přístupné pro osoby od 14 let.

Zajímavosti v okolí

Bad Leonfelden522 mBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Lipno nad Vltavou16 kmSkiareál Lipno
Freistadt16 kmFreistadt obchody
Rožmberk nad Vltavou17 kmHrad Rožmberk
Frymburk19 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Linec24 kmLinz kempování
Český Krumlov31 kmJezdecký klub Slupenec
Český Krumlov33 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov33 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Ansfelden35 kmAnsfelden Stockinger Hotel
zobrazit vše
Zlatá Koruna38 kmKlášter Zlatá Koruna
Wels44 kmWels výstava psů
Nové Hrady47 kmStátní hrad Nové Hrady
Bad Kreuzen48 kmBad Kreuzen Burg
 
 
facebook g+ twitter