Informace o Die Linde

Vítáme Vás na stránce Die Linde na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Die Linde, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Die Linde, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Die Linde.

  • Die Linde

Die Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - HotelyDie Linde Höchst - Pensionhotel - Hotely
Název:  Die Linde
Ulice:  Kirchplatz 16
Město:  6973 Höchst
Okres:  Bregenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2290 Kč
90 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Die Linde je tradiční 4hvězdičkový hotel se 100letou historií ve středisku Höchst v regionu Vorarlberg, poblíž delty řeky Rýna, Bodamského jezera a švýcarských hranic. Hotel má centrální přesto klidnou polohu. Nabízí nově zrekonstruované, nekuřácké pokoje ve venkovském stylu s bezplatným internetovým připojením v síti LAN. Pokoje s balkonem jsou k dispozici na vyžádání. Vynikající kuchyně hotelové restaurace je všeobecně známá. Během letních měsíců můžete povečeřet na zahradní terase. Die Linde nabízí bezplatné parkování a přístřešky pro kola a motocykly. Cyklotrasa Bodamského jezera vede přímo přes Höchst.

Zajímavosti v okolí

Bregenz10 kmBregenz Festspielhaus
Dornbirn10 kmDornbirn Vorarlberg
Hohenems12 kmHohenems Rakousko
Lindau / Bodamské jezero13 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz14 kmHörbranz Hotel Bauer
Götzis14 kmGötzis desetiboj
Esseratsweiler19 kmEsseratsweiler Achberg
Mellau23 kmMellau lyžování
Friedrichshafen25 kmFriedrichshafen letiště
Sibratsgfäll31 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Eglofs32 kmEglofs Syrgenstein
Bermatingen38 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee39 kmMeersburg u Bodamského jezera
Braz bei Bludenz41 kmBraz bei Bludenz golf
Wolfegg42 kmWolfegg Alttann
Weitnau43 kmWeitnau Alttrauchburg
Kostnice43 kmKostnice lázně
Überlingen am Bodensee50 kmÜberlingen Bodamské jezero
 
 
facebook g+ twitter