Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Bregenz okres > Höchst > Das smarte Hotel garni

Informace o Das smarte Hotel garni

Vítáme Vás na stránce Das smarte Hotel garni na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Das smarte Hotel garni, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Das smarte Hotel garni, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Das smarte Hotel garni.

  • Das smarte Hotel garni

Das smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - HotelyDas smarte Hotel garni Höchst - Pensionhotel - Hotely
Název:  Das smarte Hotel garni
Ulice:  Landstraße 57
Město:  6973 Höchst
Okres:  Bregenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1893 Kč
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitsvrudarotrnlarzhja

Rychlý popis

Das smarte Hotel garni se nachází v centru Höchstu, 4 km od Bodamského jezera a 10 km od Bregenzu. Nabízí moderní pokoje se světlým nábytkem a parketami a v celém objektu bezplatně dostupné Wi-Fi i kabelový internet. K zázemí patří finská sauna, infračervená kabina a terasa s panoramatickým výhledem na švýcarské hory. Saunu je možné od října do dubna využívat zdarma. Každé ráno se tu podává v jídelně nebo na terase bohatá snídaně formou bufetu s mnoha zdravými pokrmy. V krátké pěší vzdálenosti odtud pak najdou hosté řadu restaurací. Das Smarte Hotel garni je situovaný nedaleko přírodní rezervace v deltě Rýna, proto je ideální volbou pro ty, kdo rádi pozorují ptactvo. Za parkování u hotelu se neplatí.

Zajímavosti v okolí

Bregenz10 kmBregenz Festspielhaus
Dornbirn11 kmDornbirn Vorarlberg
Lindau / Bodamské jezero13 kmLindau Bodamské jezero
Hohenems13 kmHohenems Rakousko
Hörbranz14 kmHörbranz Hotel Bauer
Götzis15 kmGötzis desetiboj
Esseratsweiler19 kmEsseratsweiler Achberg
Mellau23 kmMellau lyžování
Friedrichshafen25 kmFriedrichshafen letiště
Sibratsgfäll32 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Eglofs32 kmEglofs Syrgenstein
Bermatingen37 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee38 kmMeersburg u Bodamského jezera
Braz bei Bludenz42 kmBraz bei Bludenz golf
Wolfegg42 kmWolfegg Alttann
Kostnice42 kmKostnice lázně
Weitnau43 kmWeitnau Alttrauchburg
Überlingen am Bodensee49 kmÜberlingen Bodamské jezero
 
 
facebook g+ twitter