Informace o Hotel Beethoven

Vítáme Vás na stránce Hotel Beethoven na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Beethoven, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Beethoven, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Beethoven.

  • Hotel Beethoven

Hotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - HotelyHotel Beethoven Hinterbrühl - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Beethoven
Ulice:  Beethovengasse 8
Město:  2371 Hinterbrühl
Okres:  Mödling okres
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1897 Kč
74 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento tradiční, rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází na klidném místě v Hinterbrühlu ve Vídeňském lese, jen 10 minut jízdy od hranic Vídně. Hotel Beethoven poskytuje ubytování v prostorných pokojích se satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem a koupelnou s fénem. Přímo u hotelu začínají dobře značené trasy pro pěší turistiku a horská kola. Za 2 minuty dojdete pěšky k autobusové zastávce, odkud jezdí spoje na vlakové nádraží Mödling (přibližně 15 minut) a do Vídně. Hotel Beethoven leží asi 15 minut jízdy od zámku Schönbrunn a 25 minut od vídeňského letiště. Nákupní centrum Shopping City Süd a vinařské město Gumpoldskirchen jsou vzdálené 8 km. V okruhu mezi 4 a 25 km od hotelu najdete 5 golfových hřišť.


Důležité informace

Upozorňujeme, že restaurace je o víkendech a svátcích zavřená. Kavárna je otevřená každý den. Upozorňujeme, že check-in je od pondělí do čtvrtka možný do 23:00 a od pátku do neděle do 21:00. Upozorňujeme, že na rezervace více než 4 pokojů se vztahují speciální podmínky. Informujte prosím Hotel Beethoven o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Maria Enzersdorf3 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge4 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Lanzendorf13 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Bad Vöslau14 kmBad Vöslau termální lázně
Vídeň17 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat19 kmSchwechat pevnost
Gramatneusiedl20 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Altlengbach25 kmAltlengbach hotely
Klosterneuburg26 kmKlosterneuburg basketbal
Vídeňské Nové Město32 kmWiener Neustadt koně
zobrazit vše
Donnerskirchen37 kmDonnerskirchen golfové hriště
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Bruckneudorf42 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Herzogenburg47 kmHerzogenburg varhany
Mörbisch am See49 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter