Informace o Hotel Radlinger

Vítáme Vás na stránce Hotel Radlinger na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Radlinger, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Radlinger, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Radlinger.

  • Hotel Radlinger

Hotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - HotelyHotel Radlinger Himberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Radlinger
Ulice:  Lanzendorfer Str. 10
Město:  2325 Himberg
Okres:  Vídeň okolí
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1396 Kč
54 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rodinný Hotel Radlinger je moderní, pohodlný a levný hotel na jihovýchod od Vídně, jen 6 km od hranic města, 11 km od vídeňského letiště a 16 km od centra města. Hotel Radlinger má výhodnou polohu - je snadno dosažitelný autem, autobusem nebo kamionem. Všechny pokoje jsou nově zařízené, s velmi pohodlnými matracemi. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s manželskými nebo samostatnými postelemi. Hotel je ideální volbou pro hosty, kteří chtějí navštívit Vídeň nebo nakupovat i hosty na služební cestě. Za 20 minut se dostanete do středu Vídně a nákupních center Shopping City Süd (SCS) a Designer Outlet Parndorf. Bratislava je odtud 45 minut autem. Blízkost vídeňského letiště ocení hosté, kteří do Vídně přiletí. Příjemní zaměstnanci na recepci vám rádi poskytnou informace o vídeňských památkách a nabídnou tipy na výlety do okolí. Hotel má motto "Zastav se a užívej si!".


Důležité informace

Do hotelu můžete přijet kdykoliv. Pokud přijedete po 20:00 (po 15:00 v sobotu nebo v neděli), bude karta pro vstup do vašeho pokoje uložena v automatu, který slouží k check-inu. Po zadání rezervačního čísla vám automat vydá kartu, kterou pak budete moci otevírat i vstupní dveře do hotelu.

Zajímavosti v okolí

Maria Lanzendorf3 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Schwechat6 kmSchwechat pevnost
Gramatneusiedl9 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Maria Enzersdorf13 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Vídeň14 kmVídeň vánoční trhy
Bad Vöslau24 kmBad Vöslau termální lázně
Klosterneuburg25 kmKlosterneuburg basketbal
Breitenbrunn27 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen27 kmDonnerskirchen golfové hriště
zobrazit vše
Bruckneudorf28 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Vídeňské Nové Město37 kmWiener Neustadt koně
Altlengbach40 kmAltlengbach hotely
Mörbisch am See42 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter