Informace o Das Himberg

Vítáme Vás na stránce Das Himberg na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Das Himberg, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Das Himberg, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Das Himberg.

  • Das Himberg

Das Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - HotelyDas Himberg Himberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Das Himberg
Ulice:  Gutenhofer Straße 8
Město:  2325 Himberg
Okres:  Vídeň okolí
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1559 Kč
61 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgslhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Das Himberg se nachází jižně od Vídně, 6 km od sjezdu 7 z dálnice S1. Je snadno dostupný i z vídeňského letiště a dálnic A2 a A4. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Do centra Vídně lze dojet veřejnou dopravou za 30 minut. Hotel Das Himberg nabízí zvukotěsné pokoje s koupelnu s toaletními potřebami a TV s plochou obrazovkou. V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. Ve všech pokojích je na požádání k dispozici telefon s pevnou linkou. Rodinný hotel Das Himberg připravuje snídaně formou bufetu a k zázemí patří bar a salonek. Centrum Himbergu s restauracemi a supermarkety je odtud 5 minut chůze daleko. Na vídeňské letiště trvá cesta autem 15 minut. Do centra Vídně je to 23 km. Golfové hřiště Gutenhof a veřejné koupaliště leží ve vzdálenosti 2 km.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v sobotu, neděli a o svátcích probíhá check-in pouze od 15:00 do 20:00 a check-out pouze od 7:30 do 11:00. O případném předpokládaném příjezdu mimo otevírací dobu recepce prosím informujte hotel Das Himberg alespoň 1 den předem.

Zajímavosti v okolí

Maria Lanzendorf3 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Gramatneusiedl7 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Schwechat8 kmSchwechat pevnost
Maria Enzersdorf12 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Vídeň16 kmVídeň vánoční trhy
Bad Vöslau22 kmBad Vöslau termální lázně
Donnerskirchen26 kmDonnerskirchen golfové hriště
Breitenbrunn27 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Klosterneuburg27 kmKlosterneuburg basketbal
zobrazit vše
Bruckneudorf28 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Vídeňské Nové Město35 kmWiener Neustadt koně
Altlengbach39 kmAltlengbach hotely
Mörbisch am See40 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter