Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Henndorf am Wallersee > Hotel Seebrunn am Wallersee

Informace o Hotel Seebrunn am Wallersee

Vítáme Vás na stránce Hotel Seebrunn am Wallersee na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Seebrunn am Wallersee, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Seebrunn am Wallersee, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Seebrunn am Wallersee.

  • Hotel Seebrunn am Wallersee

Hotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seebrunn am Wallersee Henndorf am Wallersee - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Seebrunn am Wallersee
Ulice:  Fenning 7a
Město:  5302 Henndorf am Wallersee
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1915 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskfresithurunorotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Seebrunn je stylový designový hotel, který stojí na idylickém místě přímo u jezera Wallersee, 20 minut jízdy od Salcburku. Nabízí moderní wellness se saunou a parní lázní, soukromou pláž, bezplatné parkování a Wi-Fi zdarma. Každý pokoj je jinak zařízený, ve všech je ale kabelová TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor a koupelna. Nechybějí župany ani pantofle. Seebrunn Hotel nabízí i posilovnu a golfový simulátor. Na místě můžete využít neplacené veřejné parkoviště.


Důležité informace

Pokud plánujete příjezd mimo hodiny vyhrazené pro check-in, kontaktujte prosím hotel předem. Upozorňujeme, že celkovou cenu rezervace je třeba uhradit při příjezdu. Dále upozorňujeme, že na místě není výtah a hotel proto nemusí být vhodný pro hosty s omezenou pohyblivostí. Vezměte prosím na vědomí, že na místě se nachází restaurace Weyringer, kterou neprovozuje hotel. Stůl je nutné rezervovat přímo v restauraci.

Zajímavosti v okolí

Hallwang10 kmHallwang u Salcburku
Mondsee14 kmMondsee ubytování
Salzburg15 kmSalzburg Mozart
Anif20 kmAnif Friesacher Hotel
Wals21 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Sankt Gilgen21 kmSankt Gilgen ubytování
Grödig22 kmGrödig Salzburg
Nussdorf am Attersee26 kmNussdorf am Attersee
Hallein26 kmHallein solné doly
Sankt Wolfgang im Salzkammergut28 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
zobrazit vše
Bad Reichenhall32 kmBad Reichenhall sůl
Golling an der Salzach35 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Schönau am Königssee38 kmSchönau Königssee
Vöcklabruck38 kmVöcklabruck nákupní centrum
Ramsau bei Berchtesgaden40 kmRamsau lyžování
Bad Ischl40 kmBad Ischl lyžování
Ried im Innkreis42 kmRied im Innkreis
Unken45 kmUnken lyžařský areál
 
 
facebook g+ twitter