Informace o Kirchenwirt Ahrer

Vítáme Vás na stránce Kirchenwirt Ahrer na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Kirchenwirt Ahrer, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Kirchenwirt Ahrer, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Kirchenwirt Ahrer.

  • Kirchenwirt Ahrer

Kirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - HotelyKirchenwirt Ahrer Grossraming - Pensionhotel - Hotely
Název:  Kirchenwirt Ahrer
Ulice:  Kirchenplatz 4
Město:  4463 Grossraming
Okres:  Steyr Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1399 Kč
53 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresitrutrnlzh

Rychlý popis

Kirchenwirt Ahrer se nachází na velice tichém místě v centru vesnice Großraming, která je vstupní branou do národního parku Kalkalpen v Horním Rakousku. Komfortní pokoje vybavené nábytkem z masivního dřeva a zdravotními matracemi a nabízejí krásný panoramatický výhled na okolní hory. Některé pokoje mají i balkon. Kirchenwirt Ahrer provozuje útulnou restauraci s krbem, kde si můžete vychutnat místní speciality. Okolí je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku a jízdu na horském kole. K památkám, jako je historické centrum města Steyr a klášter Kremsmünster, dojedete během hodiny.

Zajímavosti v okolí

Grossraming274 mGrossraming Lehnerhof
Weyer Markt10 kmWeyer Markt Rakousko
Štýr21 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Ansfelden41 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Sattledt43 kmSattledt ubytování
Trieben45 kmTrieben Triebener Tauern
Eisenerz46 kmEisenerz železná ruda
Bad Kreuzen47 kmBad Kreuzen Burg
Wels50 kmWels výstava psů
 
 
facebook g+ twitter