Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Eugendorf > Landhotel Santner

Informace o Landhotel Santner

Vítáme Vás na stránce Landhotel Santner na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Landhotel Santner, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Landhotel Santner, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Landhotel Santner.

  • Landhotel Santner

Landhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - HotelyLandhotel Santner Eugendorf - Pensionhotel - Hotely
Název:  Landhotel Santner
Ulice:  Alte Wiener Straße 1
Město:  5301 Eugendorf
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1144 Kč
46 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudafirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento útulný venkovský hotel se nachází v kouzelném městečku Eugendorf, vstupní bráně do festivalového města Salcburku. Idylické prostředí hor a jezer, dostupnost Salcburku a výborné dopravní spojení z něj činí ideální volbu pro pobyt osob cestujících pracovně nebo za kulturou, cyklisty, golfisty, poutníky na cestě svatého Jakuba, anebo fanoušky závodních aut, kteří ocení blízkost okruhu Salzburg Ring. Hotel je postaven a zařízen v souladu s principy filozofie feng šuej. Hosté tak mohou relaxovat v harmonickém prostředí, načerpat přitom energii a odpočinout si od shonu moderního života.

Zajímavosti v okolí

Hallwang5 kmHallwang u Salcburku
Salzburg9 kmSalzburg Mozart
Anif14 kmAnif Friesacher Hotel
Wals15 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Mondsee17 kmMondsee ubytování
Grödig17 kmGrödig Salzburg
Sankt Gilgen21 kmSankt Gilgen ubytování
Hallein21 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall26 kmBad Reichenhall sůl
Sankt Wolfgang im Salzkammergut28 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
zobrazit vše
Nussdorf am Attersee30 kmNussdorf am Attersee
Golling an der Salzach30 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Schönau am Königssee32 kmSchönau Königssee
Ramsau bei Berchtesgaden34 kmRamsau lyžování
Unken39 kmUnken lyžařský areál
Bad Ischl41 kmBad Ischl lyžování
Vöcklabruck43 kmVöcklabruck nákupní centrum
Ried im Innkreis47 kmRied im Innkreis
 
 
facebook g+ twitter