Evropa > Rakousko > Burgenland > Neusiedl am See > Bruckneudorf > Hotel Ungarische Krone

Informace o Hotel Ungarische Krone

Vítáme Vás na stránce Hotel Ungarische Krone na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ungarische Krone, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ungarische Krone, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ungarische Krone.

  • Hotel Ungarische Krone

Hotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - HotelyHotel Ungarische Krone Bruckneudorf - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ungarische Krone
Ulice:  Parndorfer Straße 1
Město:  2460 Bruckneudorf
Okres:  Neusiedl am See
Kraj:  Burgenland
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1410 Kč
55 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Ungarische Krone se nachází ve městě Bruckneudorf, jen 2 km od dálnice A4 a kousek od centra města Bruck / Leitha. Nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Všechny pokoje v Hotelu Krone Ungarische jsou vybaveny kabelovou TV a koupelnou. Některé pokoje mají balkon. Restaurace servíruje rakouskou a mezinárodní kuchyni a její součástí je klidná zahrada. Hotel a restaurace se nacházejí v historické budově s krytým atriem, která bývala klášterem a později zájezdním hostincem. Vlakové nádraží Bruck / Leitha se nachází nedaleko hotelu Ungarische Krone. Hotel je vzdálen 25 km od vídeňského letiště Schwechat a 14 km od archeologického parku Carnuntum. V blízkosti se nacházejí tenisové kurty a park.

Zajímavosti v okolí

Bruckneudorf2 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Breitenbrunn10 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen18 kmDonnerskirchen golfové hriště
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Schwechat27 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf29 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Mörbisch am See31 kmMörbisch am See pláž
Vídeň37 kmVídeň vánoční trhy
Maria Enzersdorf38 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge39 kmBrunn am Gebirge ubytování
zobrazit vše
Bad Vöslau43 kmBad Vöslau termální lázně
Klosterneuburg47 kmKlosterneuburg basketbal
Vídeňské Nové Město48 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter