Informace o Hotel Bergerhof

Vítáme Vás na stránce Hotel Bergerhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bergerhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bergerhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bergerhof.

  • Hotel Bergerhof

Hotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyHotel Bergerhof Bartholomäberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bergerhof
Ulice:  Dorf 16
Město:  6781 Bartholomäberg
Okres:  Bludenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3625 Kč
140 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresitrutrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Bergerhof se nachází 1080 metrů nad mořem v Bartholomäbergu, pouze 15 minut jízdy od lanovky Silvretta Montafon a 5 km od Schrunsu. Prostorné pokoje mají výhled na hory, satelitní TV a koupelnu s fénem. Některé mají i balkon. Restaurace v hotelu Bergerhof nabízí sluneční terasu s panoramatickým výhledem na hory. Podávají se zde tradiční pokrmy vorarlberské a rakouské kuchyně. V létě lze také posnídat na terase. Hosté mohou využít wellness centrum se saunou, parní saunou a infračervenou kabinou. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve všech prostorách. Hosté si mohou zapůjčit kola a vozítka Segway nebo podniknout pěší turistiku a cykloturistiku přímo od ubytování Berger Hof. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Zastávka skibusu je jen 2 minuty chůze odtud.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že celý hotel je nekuřácký. Hosté mohou kouřit na balkoně nebo terase.

Zajímavosti v okolí

Braz bei Bludenz6 kmBraz bei Bludenz golf
Gaschurn16 kmGaschurn wellness
Galtür26 kmGaltür Alpinarium
Sankt Anton am Arlberg28 kmSankt Anton am Arlberg
Mellau29 kmMellau lyžování
Pettneu am Arlberg32 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Götzis34 kmGötzis desetiboj
Hohenems35 kmHohenems Rakousko
Dornbirn38 kmDornbirn Vorarlberg
Sibratsgfäll39 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Bregenz47 kmBregenz Festspielhaus
 
 
facebook g+ twitter