Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Linz Land > Ansfelden > Business-Hotel Stockinger

Informace o Business-Hotel Stockinger

Vítáme Vás na stránce Business-Hotel Stockinger na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Business-Hotel Stockinger, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Business-Hotel Stockinger, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Business-Hotel Stockinger.

  • Business-Hotel Stockinger

Business-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBusiness-Hotel Stockinger Ansfelden - Pensionhotel - Hotely
Název:  Business-Hotel Stockinger
Ulice:  Ritzlhofstraße 63-65
Město:  4052 Ansfelden
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2501 Kč
92 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurubgrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Stockinger se nachází v poklidné části města Ansfelden, na okraji lesa, kde se těší praktické poloze nedaleko křižovatky dálnic A1/A7/A9, mezi výjezdy Ansfelden a Traun. Součástí hotelu je okouzlující restaurace s kachlovými kamny a nabídkou domácí kuchyně, znamenitých vín a vybraných piv. Před večeří nebo po ní můžete zajít do příjemného baru na aperitiv nebo na digestiv. Hotel poskytuje ubytování v hezky zařízených pokojích s faxem. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Pokoje Business jsou vybavené trezorem a v některých případech je k dispozici také balkon nebo terasa. Ve společných prostorách má Hotel Stockinger zdarma dostupné kabelové i bezdrátové připojení k internetu. Po dni stráveném pracovními záležitostmi, prohlídkou památek nebo pěší turistikou můžete relaxovat ve wellness centru se suchou i parní saunou, soláriem, vířivkou a relaxační částí. K dispozici jsou také společenské místnosti pro 20 až 500 osob. Hotel Stockinger stojí ve snadném dosahu centra Lince i Welsu.

Zajímavosti v okolí

Ansfelden2 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Linec12 kmLinz kempování
Wels18 kmWels výstava psů
Štýr21 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Sattledt22 kmSattledt ubytování
Bad Leonfelden36 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Freistadt38 kmFreistadt obchody
Bad Kreuzen41 kmBad Kreuzen Burg
Grossraming41 kmGrossraming Lehnerhof
Weyer Markt49 kmWeyer Markt Rakousko
zobrazit vše
Vöcklabruck50 kmVöcklabruck nákupní centrum
 
 
facebook g+ twitter