Informace o Brucknergut

Vítáme Vás na stránce Brucknergut na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Brucknergut, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Brucknergut, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Brucknergut.

  • Brucknergut

Brucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - HotelyBrucknergut Ansfelden - Pensionhotel - Hotely
Název:  Brucknergut
Ulice:  Vordermayrberg 3/Vordermayrbergstraße 3
Město:  4052 Ansfelden
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1478 Kč
56 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithururotrnlarzhja

Rychlý popis

Tato typická hornorakouská usedlost na náměstí stojí na mírném kopečku s výhledem na Linc. Byla přestavěna na stylový hotel s elegantními a prostornými pokoji. Všechny pokoje v hotelu Brucknergut mají moderní nábytek, parkety a TV s plochou obrazovkou. Je z nich vidět do okolního sadu. Matrace a deky jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Protože se hotel nachází jen 3 km od sjezdu Ansfelden (171) z dálnice A1, hosté se z hotelu Brucknergut snadno dostanou za 15 minut do Lince. Ansfelden, kde je nákupní centrum, je vzdáleno jen 1,5 km. Každé ráno se v časech podle přání hostů podává snídaně formou bufetu.

Zajímavosti v okolí

Ansfelden2 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Linec11 kmLinz kempování
Štýr21 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Wels21 kmWels výstava psů
Sattledt25 kmSattledt ubytování
Bad Leonfelden35 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Freistadt36 kmFreistadt obchody
Bad Kreuzen38 kmBad Kreuzen Burg
Grossraming41 kmGrossraming Lehnerhof
Weyer Markt48 kmWeyer Markt Rakousko
zobrazit vše
Lipno nad Vltavou49 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou50 kmHrad Rožmberk
 
 
facebook g+ twitter