Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Rohrbach > Afiesl > Hotel Bergergut

Informace o Hotel Bergergut

Vítáme Vás na stránce Hotel Bergergut na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bergergut, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bergergut, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bergergut.

  • Hotel Bergergut

Hotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - HotelyHotel Bergergut Afiesl - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bergergut
Ulice:  Afiesl 7
Město:  4170 Afiesl
Okres:  Rohrbach
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
9678 Kč
356 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitrutrnlarzh

Rychlý popis

V Bergergut Romantik Resort & Spa v srdci mírně zvlněných kopců Mühlviertel, se sny o ráji stanou skutečností. V místě, kde je stále ještě prostor pro touhu a kde je fantazie domovem, máme jedinečnou nabídku pro zamilované, kterou nelze nalézt nikde jinde v Evropě. Páry tu s námi, obklopeny okouzlující krajinou nabízející širokou škálu volnočasových aktivit a kde není místo pro spěch, prožívají neodolatelně romantický čas.

Zajímavosti v okolí

Frymburk10 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Lipno nad Vltavou11 kmSkiareál Lipno
Bad Leonfelden14 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Rožmberk nad Vltavou20 kmHrad Rožmberk
Český Krumlov28 kmJezdecký klub Slupenec
Český Krumlov29 kmKostel svatého Víta
Freistadt29 kmFreistadt obchody
Český Krumlov29 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Linec33 kmLinz kempování
Zlatá Koruna35 kmKlášter Zlatá Koruna
zobrazit vše
Waldkirchen43 kmWaldkirchen bazén
České Žleby43 kmLyžařský areál České Žleby
Ansfelden44 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Wels47 kmWels výstava psů
Salzweg48 kmSalzweg Ilz
 
 
facebook g+ twitter