Informace o Hotel Khail

Vítáme Vás na stránce Hotel Khail na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Khail, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Khail, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Khail.

  • Hotel Khail

Hotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Khail Maria Lanzendorf - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Khail
Ulice:  Himberger Straße 15
Město:  2326 Maria Lanzendorf
Okres:  Vídeň okolí
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1569 Kč
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplithurubgslhrrotrzh

Rychlý popis

Hotel Khail se nachází v malebné vesničce Maria Lanzendorf, 15 minut jízdy od letiště ve Vídni. Nabízí Wi-Fi zdarma, neplacené parkování a bezplatnou dopravu z hotelu na letiště. Všechny pokoje mají klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a programy Sky, lednici a koupelnu. V restauraci se podávají pokrmy rakouské i mezinárodní kuchyně. Hosté mohou zdarma využívat saunu, sezónní venkovní bazén a se slevou také kryté a venkovní tenisové kurty v sousedství. Ze zastávky před budovou jezdí autobusy do centra Vídně. Sjezd Leopoldsorf na dálnici S1 je vzdálen pouhé 2 minuty jízdy. Z Hotelu Khail se snadno dostanete i na dálnice A2 a A4.

Zajímavosti v okolí

Maria Lanzendorf503 mMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Schwechat7 kmSchwechat pevnost
Gramatneusiedl9 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Maria Enzersdorf11 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge11 kmBrunn am Gebirge ubytování
Vídeň14 kmVídeň vánoční trhy
Bad Vöslau22 kmBad Vöslau termální lázně
Klosterneuburg25 kmKlosterneuburg basketbal
Donnerskirchen28 kmDonnerskirchen golfové hriště
Breitenbrunn29 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
zobrazit vše
Bruckneudorf30 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Vídeňské Nové Město36 kmWiener Neustadt koně
Altlengbach38 kmAltlengbach hotely
Mörbisch am See43 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter