Informace o Hotel Marc Aurel

Vítáme Vás na stránce Hotel Marc Aurel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Marc Aurel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Marc Aurel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Marc Aurel.

  • Hotel Marc Aurel

Hotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - HotelyHotel Marc Aurel Petronell-Carnuntum - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Marc Aurel
Ulice:  Hauptstraße 10
Město:  2404 Petronell
Okres:  Bruck/Leitha
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1311 Kč
51 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdafislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Marc Aurel se nachází v obci Petronell, jen 130 metrů od archeologického parku Carnuntum. Nabízí restauraci se zahradní terasou a bezplatné Wi-Fi. Hotel je vzdálený 12 km od Neziderského jezera a 10 km od nákupního centra Outlet Center Parndorf. Pokoje mají elegantní nábytek v historickém stylu, parkety, satelitní TV a vlastní koupelnu. K hradu Petronell dojdete z hotelu za 5 minut. Hotel Marc Aurel je také vhodným výchozím bodem pro výlety do národního parku Donau-Auen a na cyklostezky Römerradweg, Weinradweg a Neusiedlerseeradweg. Do Neusiedl Family Parku je to odtud 30 km. Můžete využívat neplacené hotelové parkoviště a samostatnou úschovnu kol.

Zajímavosti v okolí

Bruckneudorf12 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Breitenbrunn21 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Schwechat29 kmSchwechat pevnost
Donnerskirchen30 kmDonnerskirchen golfové hriště
Gramatneusiedl30 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Maria Lanzendorf34 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Vídeň38 kmVídeň vánoční trhy
Mörbisch am See43 kmMörbisch am See pláž
Brunn am Gebirge43 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf44 kmMaria Enzersdorf ubytování
zobrazit vše
Klosterneuburg46 kmKlosterneuburg basketbal
 
 
facebook g+ twitter