Informace o Hotel am See

Vítáme Vás na stránce Hotel am See na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel am See, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel am See, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel am See.

  • Hotel am See

Hotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - HotelyHotel am See Hard - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel am See
Ulice:  Uferstraße 1
Město:  6971 Hard
Okres:  Bregenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2926 Kč
115 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgdanotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento supermoderní hotel byl otevřen v dubnu 2011 a nachází se na jihovýchodním břehu Bodamského jezera. Svým hostům nabízí ubytování v pokojích s balkonem a volný vstup do impozantního hotelového wellness centra o velikosti 200 m². Hotel am See leží v rakouském městečku Hard, pouhých 10 minut jízdy od města Bregenz a hostům nabízí možnost bezplatného parkování. Hotel am See nabízí pokoje s prosklenou koupelnou, Wi-Fi zdarma a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ty nejlepší pokoje zahrnují také velký prostor pro posezení s pohovkou. Hosté mohou využít volný vstup do obrovského wellness centra se saunou, infračervenou kabinou, parní lázní a fitness centrem s přístroji Power Plate. Zdejší masážní centrum nabízí také reflexní terapie. Večer mohou hosté zajít na jídlo do sousední restauraci Käth'r s nabídkou národních specialit nebo do elegantního baru ve vstupní hale na skleničku něčeho dobrého.

Zajímavosti v okolí

Bregenz5 kmBregenz Festspielhaus
Lindau / Bodamské jezero8 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz9 kmHörbranz Hotel Bauer
Dornbirn10 kmDornbirn Vorarlberg
Esseratsweiler15 kmEsseratsweiler Achberg
Hohenems15 kmHohenems Rakousko
Götzis18 kmGötzis desetiboj
Mellau22 kmMellau lyžování
Friedrichshafen25 kmFriedrichshafen letiště
Eglofs27 kmEglofs Syrgenstein
zobrazit vše
Sibratsgfäll28 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Bermatingen38 kmBermatingen Bodamské jezero
Weitnau38 kmWeitnau Alttrauchburg
Wolfegg38 kmWolfegg Alttann
Meersburg am Bodensee40 kmMeersburg u Bodamského jezera
Braz bei Bludenz42 kmBraz bei Bludenz golf
Kostnice44 kmKostnice lázně
Überlingen am Bodensee50 kmÜberlingen Bodamské jezero
 
 
facebook g+ twitter