Evropa > Rakousko > Dolní Rakousko > Amstetten > Ardagger Markt > Gasthof Hotel Schiffsmeisterhaus

Informace o Gasthof Hotel Schiffsmeisterhaus

Vítáme Vás na stránce Gasthof Hotel Schiffsmeisterhaus na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gasthof Hotel Schiffsmeisterhaus, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gasthof Hotel Schiffsmeisterhaus, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gasthof Hotel Schiffsmeisterhaus.

  • Gasthof Hotel Schiffsmeisterhaus

Gasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - HotelyGasthof Hotel Schiffsmeisterhaus Ardagger Markt - Pensionhotel - Hotely
Název:  Gasthof Hotel Schiffsmeisterhaus
Ulice:  Markt 60
Město:  3321 Ardagger Markt
Okres:  Amstetten
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1495 Kč
55 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgfirotrnlelarzh

Rychlý popis

Gasthof Hotel Schiffsmeisterhaus sídlí v budově z 16. století v obci Ardagger Markt, 750 metrů od Dunaje. Zdarma nabízí Wi-Fi připojení k internetu a půjčovnu jízdních kol. Gasthof Schiffsmeisthaus má tradičně zařízené pokoje s krásnou dřevěnou podlahou, TV a vlastní koupelnou. Hotelová restaurace nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně v jedinečné jídelně s klenutými stropy. Stolovat můžete také na půvabném, v noci osvětleném nádvoří, a hotel provozuje vlastní obchod s vínem. Do města Amstetten je to 8,7 km a do města Grein 8,2 km. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště.


Důležité informace

Pokud plánujete přijet mimo otevírací hodiny recepce, informujte prosím Gasthof Hotel Schiffsmeisterhaus předem. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že v některých GPS mapách může být uveden dřívější název ulice (Ardagger 16).

Zajímavosti v okolí

Bad Kreuzen10 kmBad Kreuzen Burg
Persenbeug20 kmPersenbeug Gottsdorf
Pöchlarn29 kmPöchlarn ubytování
Artstetten29 kmArtstetten zámek
Štýr34 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Weyer Markt39 kmWeyer Markt Rakousko
Emmersdorf an der Donau39 kmEmmersdorf an der Donau hotely
Grossraming39 kmGrossraming Lehnerhof
Melk40 kmMelk klášter
Ansfelden40 kmAnsfelden Stockinger Hotel
zobrazit vše
Linec43 kmLinz kempování
Freistadt43 kmFreistadt obchody
Loich48 kmLoich Dolní Rakousko
 
 
facebook g+ twitter