Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Urfahr Land > Mühldorf > Hotel Schloss Mühldorf

Informace o Hotel Schloss Mühldorf

Vítáme Vás na stránce Hotel Schloss Mühldorf na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Schloss Mühldorf, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Schloss Mühldorf, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Schloss Mühldorf.

  • Hotel Schloss Mühldorf

Hotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mühldorf Mühldorf - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Schloss Mühldorf
Ulice:  Mühldorf 1
Město:  4101 Mühldorf
Okres:  Urfahr Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2455 Kč
94 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskfresptithurutrnlarzh

Rychlý popis

Tento středověký hrad proměněný na 4hvězdičkový resort se nachází v údolí Dunaje v hornorakouském kraji, pouhých 20 km od Lince. Schloss Mühldorf postavený kolem roku 1000 nabízí 27jamkové golfové hřiště. Součástí wellness je sauna, parní lázeň a relaxační místnost s ovocným a čajovým barem. Můžete si také zacvičit ve fitness centru. Ve všech prostorách hotelu je dostupné bezplatné Wi-Fi. Restaurace Hotelu Schloss Mühldorf podává oceňovanou gurmánskou kuchyni a má terasu s výhledem na letovisko. Prostorné, individuálně zařízené pokoje jsou vybaveny kabelovou TV, minibarem a koupelnou s župany a fénem. Na zahradě je přírodní koupaliště a bezplatné parkování je k dispozici na místě. Hosté mohou využít rozsáhlou síť jezdeckých stezek v okolí. Centrum Feldkirchenu je 2 km daleko a 5 jezera na koupání jsou vzdálené 2 km.

Zajímavosti v okolí

Linec16 kmLinz kempování
Wels20 kmWels výstava psů
Ansfelden22 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Bad Leonfelden26 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Sattledt30 kmSattledt ubytování
Freistadt36 kmFreistadt obchody
Frymburk37 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Lipno nad Vltavou37 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou41 kmHrad Rožmberk
Štýr42 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
zobrazit vše
Ried im Innkreis47 kmRied im Innkreis
Vöcklabruck49 kmVöcklabruck nákupní centrum
Sankt Florian am Inn49 kmSankt Florian am Inn
 
 
facebook g+ twitter