Informace o Gasthof Staudach

Vítáme Vás na stránce Gasthof Staudach na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gasthof Staudach, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gasthof Staudach, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gasthof Staudach.

  • Gasthof Staudach

Gasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - HotelyGasthof Staudach Hollenstein an der Ybbs - Pensionhotel - Hotely
Název:  Gasthof Staudach
Ulice:  Walcherbauer 5
Město:  3343 Hollenstein an der Ybbs
Okres:  Amstetten
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2284 Kč
84 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskfresithuruarzh

Rychlý popis

Tento hotel ve venkovském stylu se nachází na tichém místě v lyžařském středisku Hollenstein an der Ybbs, 5 minut chůze od centra města, a nabízí nádhernou zahradu plnou zeleně, altán s grilem a tradiční restauraci se slunnou terasou. Gasthof Staudach poskytuje jednoduše zařízené pokoje a apartmány s TV, jídelní částí a malebným výhledem na pohoří Theuretzbachwald. Restaurace je zařízená v krásném rustikálním stylu, má výhled do zahrady a podává čerstvé snídaně i široký výběr typických rakouských a mezinárodních jídel. Zázemí hotelu Staudach dále zahrnuje půjčovnu jízdních kol, úschovnu lyžařského vybavení, prodejnu suvenýrů i turistické informace. Během svého pobytu se můžete koupat v 5 minut chůze vzdálené řece Ybbs, nebo se vydat na pěší túru do okolních hor. Pouhé 2 km od budovy najdete vlek Königsberg, který vás vyveze k místním sjezdovkám. Od lyžařského areálu Hochkar vás dělí 35 minut jízdy autem.

Zajímavosti v okolí

Weyer Markt10 kmWeyer Markt Rakousko
Grossraming19 kmGrossraming Lehnerhof
Eisenerz31 kmEisenerz železná ruda
Štýr38 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Trieben42 kmTrieben Triebener Tauern
Mariazell42 kmMariazell zájezd
Gai47 kmGai horolezectví
Persenbeug49 kmPersenbeug Gottsdorf
 
 
facebook g+ twitter