Evropa > Chorvatsko > Istrijská župa > Poreč okres > Poreč > Hotel Valamar Diamant

Informace o Hotel Valamar Diamant

Vítáme Vás na stránce Hotel Valamar Diamant na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Valamar Diamant, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Valamar Diamant, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Valamar Diamant.

  • Hotel Valamar Diamant

Hotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Diamant Poreč - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Valamar Diamant
Ulice:  Brulo 1
Město:  52440 Poreč
Okres:  Poreč okres
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1047 Kč
41 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Valamar Diamant se nachází na klidném místě v obklopení borovicových hájů, pouze 5 minut chůze od pláže, má krytý a venkovní bazén a poskytuje mnoho možností sportovních aktivit. Světlé pokoje s panoramatickým výhledem na moře a les jsou vybaveny klimatizací a satelitní TV. Na výlet se hosté mohou vyrazit do kilometr vzdáleného centra města Poreč a do dalších historických měst Istrijského poloostrova, nebo se vydat po turistické stezce podél Jaderského moře. K hotelu patří venkovní a kryté tenisové kurty, basketbalová hala, dobrodružný zábavní park a centrum vodních sportů. Za poplatek jsou k dispozici také různá lázeňská a wellness zařízení. V hotelové restauraci s výhledem na bazén můžete sledovat kuchaře přímo při práci a vybrat si z široké nabídky jaderských specialit. Bar s občerstvením u bazénu nabízí široký výběr sendvičů a nápojů.


Důležité informace

Platby se provádí na recepci hotelu, a to v HRK nebo EUR podle směnného kurzu aktuálního v den platby. Upozorňujeme, že z vaší kreditní karty bude částka stržená v chorvatské měně HRK. Vaše banka následně převede tuto částku na měnu vašeho účtu. Vzhledem ke kurzu vaší banky to může mít za následek mírně odlišnou (vyšší) celkovou částku, než bude částka uvedená na hotelové faktuře. Vezměte prosím na vědomí, že děti starší 11 let se mohou v rodinných pokojích ubytovat pouze na přistýlkách, za které se účtuje příplatek. Podrobnosti najdete v sekci týkající se dětí a přistýlek.

Zajímavosti v okolí

Poreč2 kmPoreč výlety
Novigrad Istria12 kmNovigrad Istria pláže
Korenica19 kmKorenica monument
Buje23 kmBuje Grad
Motovun23 kmMotovun Istrie
Umag26 kmUmag kemp
Savudrija32 kmSavudrija golf
Pula44 kmPula koloseum
 
 
facebook g+ twitter