Evropa > Chorvatsko > Istrijská župa > Poreč okres > Poreč > Village Laguna Galijot

Informace o Village Laguna Galijot

Vítáme Vás na stránce Village Laguna Galijot na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Village Laguna Galijot, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Village Laguna Galijot, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Village Laguna Galijot.

  • Village Laguna Galijot

Village Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - HotelyVillage Laguna Galijot Poreč - Pensionhotel - Hotely
Název:  Village Laguna Galijot
Ulice:  Plava Laguna bb
Město:  52440 Poreč
Okres:  Poreč okres
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanoslhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Přímořský komplex Village Laguna Galijot se nachází v poklidné, zelené části areálu Plava Laguna v Poreči. Hosté se mohou těšit na venkovní bazén s lehátky, K dispozici je řada sportovních a zábavních zařízení a také bar a restaurace. V celém areálu funguje bezplatné Wi-Fi. Domky postavené v typickém středomořském stylu stojí pouhých 20 minut chůze podél pobřeží od centra starobylého města Poreč. Ubytování je klimatizované a vybavené satelitní TV, minibarem i bezpečnostní schránkou. Ve vlastní koupelně je vana a fén. U bazénu dostanete zdarma osušky. V hotelové restauraci se každý den podává snídaně a večeře. Village Laguna Galijot má také společnou lounge, směnárnu a konferenční sál. Soukromé parkoviště mohou hosté využívat za příplatek.

Zajímavosti v okolí

Poreč3 kmPoreč výlety
Novigrad Istria13 kmNovigrad Istria pláže
Korenica19 kmKorenica monument
Buje23 kmBuje Grad
Motovun24 kmMotovun Istrie
Umag26 kmUmag kemp
Savudrija33 kmSavudrija golf
Pula44 kmPula koloseum
 
 
facebook g+ twitter