Evropa > Chorvatsko > Istrijská župa > Poreč okres > Poreč > All Inclusive Hotel Zorna

Informace o All Inclusive Hotel Zorna

Vítáme Vás na stránce All Inclusive Hotel Zorna na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu All Inclusive Hotel Zorna, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt All Inclusive Hotel Zorna, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro All Inclusive Hotel Zorna.

  • All Inclusive Hotel Zorna

All Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - HotelyAll Inclusive Hotel Zorna Poreč - Pensionhotel - Hotely
Název:  All Inclusive Hotel Zorna
Ulice:  Zelena Laguna bb
Město:  52440 Poreč
Okres:  Poreč okres
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

All Inclusive Hotel Zorna se nachází přímo u pláže a má venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Hosté mohou na místě navštěvovat aperitiv bar a restauraci a věnovat se různým sportovním aktivitám. Všechny pokoje mají klimatizaci, kabelovou TV a koupelnou se sprchou a fénem. K dispozici je společná společenská místnost s TV. Během letní sezóny si můžete poslechnout živou hudbu a zapojit se do zábavního programu. K dispozici je mini klub pro děti. Můžete si zacvičit v posilovně, věnovat se aquaerobicu nebo se zúčastnit různých sportovních turnajů, včetně plážového volejbalu, fotbalu a stolního tenisu. Máte-li zájem o kulturu a historii, historické centrum Poreče je vzdáleno 5 km a najdete zde mnoho muzeí a galerií. Místní autobusová zastávka s linkami do centra Poreče se nachází hned vedle hotelu. Letiště Pula je 60 km daleko. Wi-Fi je dostupné ve společných prostorách za příplatek.


Důležité informace

Přistýlky a dětské postýlky jsou k dispozici na požádání a jejich dostupnost vám musí ubytování potvrdit předem.

Zajímavosti v okolí

Poreč4 kmPoreč výlety
Novigrad Istria14 kmNovigrad Istria pláže
Korenica19 kmKorenica monument
Buje24 kmBuje Grad
Motovun25 kmMotovun Istrie
Umag27 kmUmag kemp
Savudrija34 kmSavudrija golf
Pula43 kmPula koloseum
 
 
facebook g+ twitter