Informace o Splendid Resort

Vítáme Vás na stránce Splendid Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Splendid Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Splendid Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Splendid Resort.

  • Splendid Resort

Splendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelySplendid Resort Puntižela-Pula - Pensionhotel - Hotely
Název:  Splendid Resort
Ulice:  Verudela 6/b
Město:  52100 Pula
Okres:  Pula okres
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfrptithusvrubgdanofislhrrotrnlzh

Rychlý popis

Splendid Resort je situován jen pár kroků od pláže v oblasti Zlatne Stijene. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Součástí rezortu je také venkovní bazén, restaurace, stolní tenis a supermarket. Centrum Puly leží 3 km odtud. Všechny apartmány mají balkon, satelitní TV, vybavený kuchyňský kout a jídelní stůl. V koupelně najdete sprchu, fén a ručníky. Z některých apartmánů je výhled na moře. Klimatizace je k dispozici za příplatek. Resort Splendid nabízí k odpočinku zahradu a také bar s prostornou terasou. Lehátka na opalování jsou k dispozici za příplatek. Ubytování zajišťuje prodej vstupenek. K dispozici je soukromé neplacené parkoviště. Promenáda Lungomare vede 300 metrů odtud a zhruba 4 km od rezortu najdete slavný římský amfiteátr. Několik zajímavých míst se nachází také v centru města, například Oblouk rodiny Sergiů, archeologické muzeum Istrie a Augustův chrám. Splendid Resort leží 11 km od letiště v Pule.

Zajímavosti v okolí

Pula3 kmPula koloseum
Medulin9 kmMedulin kemp
Korenica32 kmKorenica monument
Poreč47 kmPoreč výlety
 
 
facebook g+ twitter