Evropa > Chorvatsko > Istrijská župa > Pula okres > Puntižela-Pula > Boutique Hotel Valsabbion

Informace o Boutique Hotel Valsabbion

Vítáme Vás na stránce Boutique Hotel Valsabbion na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Boutique Hotel Valsabbion, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Boutique Hotel Valsabbion, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Boutique Hotel Valsabbion.

  • Boutique Hotel Valsabbion

Boutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Valsabbion Puntižela-Pula - Pensionhotel - Hotely
Název:  Boutique Hotel Valsabbion
Ulice:  Pjescana uvala IX/26
Město:  52100 Pula
Okres:  Pula okres
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento moderní, exkluzivně navržený butikový hotel se nachází 20 metrů od pobřeží Jaderského moře v Pješčana Uvala, 3 km od centra Puly. Mythos-Medical Spa Centre nabízí řadu zdravotních procedur a masáže. Venkovní vyhřívaný bazén z roku 2014 otevírá krásný výhled na moře. Prostorné pokoje v hotelu Valsabbion prošly v roce 2015 kompletní rekonstrukcí a zahrnují balkon s výhledem na moře nebo do zahrady, klimatizaci, minibar i trezor. Jejich interiér je vhodný pro alergiky a v koupelně je připravený fén a župany. V celém hotelu Valsabbion funguje bezplatné Wi-Fi a zdarma můžete využívat i venkovní fitness vybavení. K dispozici jsou také služby concierge. Valsabbion má relaxační zónu u moře s přístřešky, lehátky a masážemi pod širým nebem. Za 3 minuty odtud dojdete k nejbližším restauracím a barům. Nakupovat můžete v centru Puly.

Zajímavosti v okolí

Pula4 kmPula koloseum
Medulin8 kmMedulin kemp
Korenica33 kmKorenica monument
Poreč48 kmPoreč výlety
 
 
facebook g+ twitter