Informace o Hotel Amfiteatar

Vítáme Vás na stránce Hotel Amfiteatar na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Amfiteatar, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Amfiteatar, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Amfiteatar.

  • Hotel Amfiteatar

Hotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyHotel Amfiteatar Puntižela-Pula - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Amfiteatar
Ulice:  Amfiteatarska 6
Město:  52100 Pula
Okres:  Pula okres
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1583 Kč
62 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel se nachází jen pár kroků od amfiteátru a přístavu v Pule. Nabízí stylové, klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou a internetem zdarma. V hotelové restauraci se podávají jídla středomořské kuchyně. Hotel Amfiteatar nabízí prostorné pokoje vymalované v jasné zelené a béžové barvě.Každý pokoj má minibar a velkou moderní koupelnu s dešťovou sprchou. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ve stylové hotelové restaruaci můžete ochutnat typické istrijské pokrmy a mezinárodní jídla a vína. Za teplého počasí můžete stolovat i na terase. Amfiteatar Hotel stojí na okraji historického centra Puly, 5 minut chůze od pulské katedrály a 10 minut chůze od pulského přístaviště trajektů. Na městskou pláž a pulské letiště je to odtud 12 minut jízdy autem.


Důležité informace

Upozorňujeme, že recepce je otevřena pouze do 22:00. V případě pozdějšího příjezdu, kontaktujte prosím hotel předem.

Zajímavosti v okolí

Pula641 mPula koloseum
Medulin9 kmMedulin kemp
Korenica29 kmKorenica monument
Poreč45 kmPoreč výlety
 
 
facebook g+ twitter