Evropa > Chorvatsko > Karlovacká župa > Plitvice > Drežnik Grad > Hotel 6387 Drežnik Grad

Informace o Hotel 6387 Drežnik Grad

Vítáme Vás na stránce Hotel 6387 Drežnik Grad na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel 6387 Drežnik Grad, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel 6387 Drežnik Grad, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel 6387 Drežnik Grad.

  • Hotel 6387 Drežnik Grad

Hotel 6387 Drežnik Grad Drežnik Grad - Pensionhotel - HotelyHotel 6387 Drežnik Grad Drežnik Grad - Pensionhotel - HotelyHotel 6387 Drežnik Grad Drežnik Grad - Pensionhotel - HotelyHotel 6387 Drežnik Grad Drežnik Grad - Pensionhotel - HotelyHotel 6387 Drežnik Grad Drežnik Grad - Pensionhotel - HotelyHotel 6387 Drežnik Grad Drežnik Grad - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel 6387 Drežnik Grad
Město:  Drežnik Grad
Okres:  Plitvice
Kraj:  Karlovacká župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hotel 4km od jezera. V hotelu / areálu se nachází restaurace, terasa, tenisový kurt. Možnost dětské postýlky. Zprostředkování: turistické výlety, honitba, rafting. Parkoviště - střežené, neplacené. Autobus 500m. Drežnik Grad - centrum 6km.
ubytovací kapacita:
2-lůžkový pokoj, telefon s přímou volbou, TV-SAT, klimatizace, trezor, koupelna se sprchovým koutem a WC, internetové připojení, balkon.
3-lůžkový pokoj, telefon s přímou volbou, TV-SAT, klimatizace, trezor, koupelna se sprchovým koutem a WC, internetové připojení, balkon.
 

Ceny hotelu

Zajímavosti v okolí

Plitvice-Rakovica4 kmRakovica Plitvická jezera
Plitvická jezera13 kmPlitvická jezera vstupné
Slunj18 kmSlunj Rastoke
Josipdol39 kmJosipdol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter