Evropa > Chorvatsko > Zadarská župa > Nin > Zaton / Nin > Zaton Holiday Resort

Informace o Zaton Holiday Resort

Vítáme Vás na stránce Zaton Holiday Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Zaton Holiday Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Zaton Holiday Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Zaton Holiday Resort.

  • Zaton Holiday Resort

Zaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Zaton / Nin - Pensionhotel - Hotely
Název:  Zaton Holiday Resort
Ulice:  Draznikova 76 T
Město:  23232 Zaton
Okres:  Nin
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Zaton Holiday Resort leží 3 km od starobylého města Nin a 15 km od Zadaru. Pyšní se vlastní pláží a 2 bazény a dětem i dospělým nabízí celou řadu aktivit. Rozkládá se na velkém pozemku s borovicemi a poskytuje apartmány s plně vybavenou kuchyní, terasou a satelitní TV. Součástí rezortu jsou restaurace se stinnými terasami, které připravují typická chorvatská jídla. Zaton Resort má i vlastní supermarket. V areálu si můžete zahrát tenis nebo minigolf, provozovat potápění, windsurfing, jezdit na koni nebo se účastnit nejrůznějších aktivit pro všechny věkové kategorie. K dispozici je i velké dětské hřiště. V okolí Zadaru, v okruhu přibližně 2 hodin jízdy autem, se nacházejí známé národní parky, jako jsou Plitvická jezera, ostrovy Kornati, vodopády Krka, Paklenica a Severní Velebit.

Zajímavosti v okolí

Privlaka6 kmPrivlaka u Zadaru
Zadar14 kmZadar Chorvatsko
Sukošan24 kmSukošan apartmány
Karin Gornji39 kmGornji Karin apartmány
Biograd na Moru40 kmBiograd na moru kemp
 
 
facebook g+ twitter