Informace o Hotel IN

Vítáme Vás na stránce Hotel IN na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel IN, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel IN, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel IN.

  • Hotel IN

Hotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel IN Biograd na Moru - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel IN
Ulice:  Setaliste kneza Branimira 32
Město:  23210 Biograd na Moru
Okres:  Biograd na Moru okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrronlelarzh

Rychlý popis

Hotel In se nachází v přístavu letoviska Biograd a nabízí luxusní pokoje s velkými balkony. K dispozici je také gurmánská restaurace, impozantní wellness centrum s krytým bazénem a střešní terasa s vířivkou. In Hotel poskytuje pokoje v mořském modrobílém stylu s moderním designovým nábytkem, dřevěným obložením a výhledem na Jaderské moře. Pokoje jsou velké a najdete v nich manželskou postel velikosti King, koupelnu s proskleným sprchovým koutem i prostorné posezení. Ze svého soukromého balkonu se hosté mohou kochat výhledem na přístav a na ostrov Pašman. Restaurace se vyznačuje celoplošnými okny s výhledem na přístav a minimalistickým zařízením. Podáváno je zde čerstvé středomořské menu a každé ráno také snídaně formou bufetu. Součástí hotelu jsou také impozantní relaxační prostory včetně nádherného krytého bazénu, střešní terasy, moderního fitness centra i lázeňského zařízení se saunou a parní saunou.

Zajímavosti v okolí

Biograd na Moru483 mBiograd na moru kemp
Sukošan16 kmSukošan apartmány
Zadar27 kmZadar Chorvatsko
Karin Gornji27 kmGornji Karin apartmány
Vodice34 kmVodice pláže
Skradin41 kmSkradin Krka
Šibenik43 kmŠibenik historie
Privlaka45 kmPrivlaka u Zadaru
 
 
facebook g+ twitter