Informace o Hotel Kornati

Vítáme Vás na stránce Hotel Kornati na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Kornati, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Kornati, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Kornati.

  • Hotel Kornati

Hotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Kornati Biograd na Moru - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Kornati
Ulice:  Tina Ujevica 7
Město:  23210 Biograd na Moru
Okres:  Biograd na Moru okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2010 Kč
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzh

Rychlý popis

Tento elegantní 4hvězdičkový hotel s námořnickým designem, který stojí v centru Biogradu, je ideální volbou pro rodinnou dovolenou. Hotel Kornati stojí pouhých 50 metrů od pláže a je pojmenovaný podle nedalekého souostroví - národního parku Kornati. Soukromé přístaviště je jen pár kroků od hotelu. Můžete si tam pronajmout člun a užít si fantastické výlety. Všechny pokoje a veřejné prostory včetně restaurace jsou klimatizované. Kavárna má výhled na přístav a přilehlé ostrovy. Na hotelové oblázkové pláži je bar, lehátka a slunečníky (k pronájmu) a spousta vybavení pro sporty a zábavu. Jen pár minut od hotelu si budete moci užít celou řadu sportovních aktivit, mezi nimiž nechybí tenis, cyklistika, jízda na koni, plážový volejbal, potápění a další vodní sporty. V okolí najdete řadu cyklistických, pěších i běžeckých tratí.


Důležité informace

Upozorňujeme, že bazén se nachází 200 metrů od hotelu.

Zajímavosti v okolí

Biograd na Moru175 mBiograd na moru kemp
Sukošan17 kmSukošan apartmány
Zadar27 kmZadar Chorvatsko
Karin Gornji27 kmGornji Karin apartmány
Vodice34 kmVodice pláže
Skradin41 kmSkradin Krka
Šibenik43 kmŠibenik historie
Privlaka45 kmPrivlaka u Zadaru
 
 
facebook g+ twitter