Informace o Hotel Adria

Vítáme Vás na stránce Hotel Adria na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Adria, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Adria, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Adria.

  • Hotel Adria

Hotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - HotelyHotel Adria Biograd na Moru - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Adria
Ulice:  Augusta Šenoe 42
Město:  23210 Biograd na Moru
Okres:  Biograd na Moru okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanoslhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Adria naleznete v borovicovém lese v letovisku Biograd, jen 350 metrů od pláže Soline. Nabízí ubytování s klimatizací, venkovní bazén, lázně a restauraci. Hotel Adria má moderní pokoje s balkonem, posezením, satelitní TV a minibarem. Řada z nich otevírá nádherný výhled na moře. V prostorných lázních můžete využít solné komory, parní saunu a krytý bazén. K dispozici jsou také různé masáže a thalasso procedury. Hotel Adria provozuje restauraci, kde se podávají především typická dalmatská jídla, ale i pokrmy mezinárodní kuchyně. Do centra města a na autobusové nádraží to máte 800 metrů. Hotel může zprostředkovat také výlety do nedalekých národních parků Plitvice, Krka a Kornati. Letiště Zadar je vzdálené 30 km.

Zajímavosti v okolí

Biograd na Moru940 mBiograd na moru kemp
Sukošan17 kmSukošan apartmány
Karin Gornji27 kmGornji Karin apartmány
Zadar28 kmZadar Chorvatsko
Vodice33 kmVodice pláže
Skradin40 kmSkradin Krka
Šibenik42 kmŠibenik historie
Privlaka46 kmPrivlaka u Zadaru
 
 
facebook g+ twitter