Informace o Bluesun Hotel Soline

Vítáme Vás na stránce Bluesun Hotel Soline na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bluesun Hotel Soline, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bluesun Hotel Soline, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bluesun Hotel Soline.

  • Bluesun Hotel Soline

Bluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Soline Brela - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bluesun Hotel Soline
Ulice:  Trg Gospe od Karmela 1
Město:  21322 Brela
Okres:  Brela okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Bluesun Hotel Soline se nachází v letovisku Brela, vyznačuje se okouzlující architekturou a jedinečnou fasádou pískové barvy a nabízí moderně vybavené wellness centrum i úžasný výhled na moře. Součástí venkovní bazénové části je velká terasa i bar a k dispozici je také krytý bazén s menší jeskyní. Hotel stojí jen několik kroků od dobře udržované pláže s lehátky a venkovními sprchami. Na hosty čeká také animační tým, který zajišťuje každodenní zábavní program, a těšit se můžete i na krytý golfový simulátor, kulečník, šipky nebo fitness centrum. Hotel poskytuje ubytování v pokojích zařízených profesionálním designerem, ke kterým patří prosklený balkon s panoramatickým výhledem. Standardní součástí všech pokojů je také klimatizace, bezplatné Wi-Fi, minibar a satelitní LCD TV. Hotel má vlastní wellness centrum o rozloze 1 500 m² s relaxační zónou včetně čaje a čerstvého ovoce, bio saunou a tureckou lázní. K dispozici je také terasa s vířivkou a finskou saunou. Součástí wellness centra je i tepidárium, bar, sluneční terasu a vnitřní terasu s lehátky. Rezervovat si lze také nejrůznější procedury prováděné za použití aromatických středomořských bylin a soli. V hotelové restauraci jsou připravovány bohaté snídaně formou bufetu i večeře zahrnující pokrmy středomořské a kontinentální kuchyně. Během svého pobytu můžete také zajít do taverny Posejdon sousedního hotelu Berulia nebo plážovou restauraci Punta Rata. Za příplatek pro vás personál hotelu zajistí transfery i nejrůznější výlety do okolí.


Důležité informace

Příplatky za obědy a večeře uvedené na potvrzení rezervace platí pouze při objednání přes internet. V případě, že si stravování objednáte přímo v hotelu Bluesun Hotel Soline, bude cena oběda a večeře 16 EUR na osobu. Platba musí být provedena v HRK (v hotovosti nebo kreditní kartou) dle aktuálního kurzu.

Zajímavosti v okolí

Brela564 mBrela Makarska
Makarska12 kmMakarska riviéra
Bol26 kmBol Chorvatsko
Podstrana34 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split43 kmSplit ubytování
Gradac45 kmGradac pláže
Hvar46 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter